4 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
gość (anonim)
Obrazek użytkownika flaterik
wyspy Hiszpańskie w styczniu - last minute czy teraz?
Dzień dobry, Planuję wyjazd na wyspy Hiszpańskie w styczniu (ze względu na ciepłe temperatury). Wstępnie rozważam wykupienie wycieczki w biurze podróży, i tutaj pojawia się moje pytanie: czy w tym okresie (styczeń) warto polować na last minute, czy bardziej opłaca się kupić już teraz? Jeśli jest to kwestia oszczędzenia do 10% ceny, to wolałbym wybrać teraz mając więcej możliwości wyboru, jeśli jednak w tym okresie i regionie można liczyć na duże przeceny, to rozważam poczekanie do ostatniej chwili. Dodam, że lecą 2 dorosłych + 2 małych dzieci (1, 3). Jakie są wasze doświadczenia? Dziękuję z góry za rady!
Obrazek użytkownika cnk989
Offline
Ostatnio był(a): 3 tyg 2 d temu
Dołączył: niedziela, Styczeń 27, 2013 - 14:02
Witaj,

Witaj,

Z cenami wycieczek jak z długoterminową prognozą pogody lub kursem walut., można coś przewidywać ale gwarancji nie ma. Raczej liczyłbym no pojawienie się Last`ów dla 2 osób niż na pokój z 2-oma dostawkami lub pokoje rodzinne.

Rozumiem, że pisząc o wyspach hiszpański masz na myśli Wyspy Kanaryjskie ? Z uwagi na dzieci prosze zwróć uwagę, czy hotele mają min. podgrzewany basen (z uwagi na porę roku woda będzie chłodna).

Osobiście przy 4 osobach (w tym 2-jce dzieci) nie czekałbym na Lasty.

flaterik (anonim)
Obrazek użytkownika flaterik
Dziękuję za rady! Muszę w

Dziękuję za rady! Muszę w takim razie to przemyśleć, i wybrać coś teraz z wycieczek, albo zorganizować na własną rękę (osobno lot + nocleg + jedzenie). Jeśli macie jeszcze jakieś sugestie co do dobrego kierunku w styczniu na ciepłe wakacje z dziećmi w Europie, będę bardzo wdzięczny za sugestie!

Obrazek użytkownika lecebochce.pl
Offline
Ostatnio był(a): 10 mies 1 tydz temu
Dołączył: sobota, Lipiec 9, 2016 - 14:14
Wyspy Kanaryjskie to dobry

Wyspy Kanaryjskie to dobry kierunek jeśli chcesz żeby było ciepło. Drugi to Madera, ale będzie raczej drożej.

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.