Komunikat o błędzie

  • User warning: The following module is missing from the file system: mmenu. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • User warning: The following module is missing from the file system: loter. For information about how to fix this, see the documentation page. w _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (linia 1143 z /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).

sprawdź ceny lotów:

Przeloty z Warszawy do północnej Grecji (Saloniki) na przedłużony weekend za 188 PLN!

Okazja na 4-dniowy wypad do północnej Grecji.

 Ryanair oferuje bilety z Warszawy Modlina do Salonik za świetne 188 PLN w obie strony. WYlot w piatek, powrót we wtorek, tak więc wykorzystujemy weekend. 

loty
Warszawa Modlin - Saloniki  188 PLN
sprawdź

Trasa / zrzuty ekranu

Comments

Obrazek użytkownika gość
Z Salonik do Kalambaki, w pobliżu której leżą Meteory jest po na 230 km, więc zdjęcie jest co najmniej niestosowanie. Jest dużo ciekawych z samych Salonik.
Obrazek użytkownika admin
Ofertę traktujemy jako opcję dolotu do Północnej Grecji. Meteory znajdują się w północnej Grecji. Saloniki to największe miasto połnocnej Grecji i jedyne lotnisko majace bezpośrednie połączenie z Polską. Stąd uważamy, że zdjęcie jest jak najbardziej stosowne, aczkowiek szanujemy Twoją opinię.

Post new comment

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.