sprawdź ceny lotów:

Tanie przeloty z Wiednia do Tybetu Zachodniego (Ladakh). Bilety do Leh za 1747 PLN

Bardzo dobra oferta lotów w Himalaje, do północnych Indii. Za bilety na trasie Wiedeń - Leh zapłacimy 1747 PLN w obie strony.

Podróżujemy na pokładzie samolotów linii Air India, z przesiadką w Delhi. Do Wiednia najtaniej dojedziemy Polskim Busem (nie ma jeszcze w systemie rezerwacyjnym przewoźnika biletów na tak odległe terminy). Bilety dostępne przez link poniżej:

 

 

Najniższe ceny są dostępne w październiku. Loty pod koniec lata (np. 31.08-11.09, 31.08-21.09) kosztują 2068 PLN. 

Trasa / zrzuty ekranu

Comments

Obrazek użytkownika _Mytka
Kapitalna opcja ! Problemem może być jedynie październik w tym miejscu .. Jest już sporo chłodniej a zdarzyć może się śnieg.. Nie udałoby się Wam wskazać terminy sierpniowo-wrześniowego?:) Szukam ale różnica cenowa spora się pokazuje..
Obrazek użytkownika http://wielkiszlakhimalajski.pl/
Październik jest ok. Noce chłodne ale w ciąg dnia spoko. Byłem od września do końca października i obyło się bez mrozów. Wróciliśmy w styczniu i lutym, też dało radę. pozdrawiamy http://wielkiszlakhimalajski.pl/
Obrazek użytkownika zbyszeks
Byłem z żoną w kwietniu 2015 w Śrinagarze, wyjeżdżając stamtąd na jednodniowe wycieczki do Gulmarg, Pahalgam i Sonamarg. Po przylocie wszystkich obcokrajowców wpisują do rejestru. Taksówkarz, który przyjechał po nas musiał podać miejsce pobytu. (Zarezerwowałem sześciodniowy pakiet - noclegi w houseboat na jeziorze Dal, śniadania i kolacje na łodzi, samochód z kierowcą - odbiór/dowóz do lotniska, codzienne wyjazdy w różne miejsca (jak wyżej) dyspozycji. Po wyjeździe z lotniska dziwne wrażenie, żołnierze/policja z początku co jakieś 100m, później rzadziej. Widzieliśmy w centrum wozy policyjne typu wozu opancerzonego z wieżyczką w której siedział uzbrojony w km policjant. Ogólne policji i wojska pełno wszędzie. Szybko jednakże przyzwyczailiśmy się do tego widoku. Ludzie przyjaźnie nastawieni do turystów, przez cały pobyt nie mieliśmy żadnego nieprzyjemnego zdarzenia, przyjemnych zaś wiele, oprócz opisywanych typowych miejsc do zwiedzania byliśmy np. w Śrinagarze w centrum rehabilitacji zwierząt z Himalajów. (łapią chore zwierzęta, przewożą tam, leczą, a później wypuszczają) - super miejsce. Wracając na lotnisko - kilkaset metrów od lotniska jest check point, gdzie wszystkie bagaże są prześwietlane, jak na lotnisku. Reasumując - zachowując zwykłe środki ostrożności można czuć się bezpiecznie. PS. w czasie pobytu był jakiś strajk polegający na zamknięciu sklepów, ale nie dało się to we znaki, część sklepów była otwarta.

Post new comment

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.