Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: loter. For information about how to fix this, see the documentation page. w _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (linia 1143 z /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).

sprawdź ceny lotów:

Luksemburg na idealny weekend z Warszawy (loty+autobus) za 121 PLN

A może wybrać się na weekend do Luksemburga? Wylot w piątek o 18.20 linią Wizz Air z Warszawy Chopin do Brukseli Charleroi i dalej autobusem Flibco do Luksemburga. Powrót w niedzielę: autokar o 15.20, lot powrotny (również Wizz Air) o 21.00. W Warszawie jesteśmy o 22.50. Za bilety lotnicze i autokarowe zapłacimy w sumie tylko 121 PLN. 

Różne opcje zakwaterowania w Luksemburgu na hotele.loter.pl.

 

 


Bilety do kupienia na wizzair.com (cena z WDC) oraz flibco.com:

 

 

Comments

Obrazek użytkownika Leszek.Warszawa
Polecam wszystkim Luksemburg, miasto bardzo ciekawie położone na kilku poziomach, co widać na zdjęciu. Niestety, ceny w Luksemburgu są dość wysokie.
Obrazek użytkownika bm
Jakie znaczenie mają ceny, przy pobycie tak krótkim, oparte o dwa noclegi. Nawet jedzonko można zabrać ze sobą, jeśli kogoś, aż tak bardzo ciśnie. A Luksemburg polecam. I tu już nazwy Luksemburg, Leszku, a nie Luxembourg, używasz. To, jak, będzie...

Post new comment