Neapol

średnia ocena lotniska:

7.14286
średnia: 7.1 (głosów: 14)

artykuły o lotnisku

04/03/2018 - 09:33

Okazja na tanią kwietniową wizytę w Neapolu.

komentarze: 0
03/23/2018 - 18:07

Ryanair oferuje tanie, wakacyjne przeloty z Gdańska do Neapolu za 188 PLN w obie strony. 

komentarze: 0
02/05/2018 - 18:27

Kilka pomysłów na wiosenny wyjazd na ciepłe południe. Podróż na pokładzie samolotów linii Ryanair (cena bez zniżek, klubów, z dwoma bagażami...

komentarze: 0
11/14/2017 - 20:16

Ryanair oferuje tanie przeloty na trasie Wrocław-Neapol. Za bilety w obie strony (piątek-poniedziałek) zapłacimy 130 PLN. 

komentarze: 0
09/27/2017 - 20:00

Zimowe przeloty z Katowic oraz Warszawy do Kampanii w świetnej cenie. Za bilety w obie strony zapłacimy tylko 83 PLN (z WDC) lub 148 PLN (bez...

komentarze: 0

oceń lotnisko i przyznaj gwiazdki

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.

oceny i opinie o lotnisku

Obrazek użytkownika Marcin Mandel
Bardzo ładne i funkcjonalne lotnisko (sofy, wygodne siedzenia, Tabacchi, w którym kupimy bilety na autobus miejski etc.). Wifi świetne. Dojazd do lotniska: Alibus za 5 EUR w jedną stronę (15 min), taxi za 18 EUR albo miejski autobus za 1,60 EUR. Na upartego można dojśc na starówkę na piechotę ;)

Moja ocena lotniska:: 

8
Obrazek użytkownika macdik
Średnie lotnisko ze skromnym salonikiem biznesowym. Dojazd busem za 4euro, bilet czasowy 90min.

Moja ocena lotniska:: 

5
Obrazek użytkownika Leszek.Warszawa
Lotnisko składa się z dwóch części, dla przylatujących i odlatujących. Ta druga część przyjemniejsza, większa i znacznie lepiej wyposażona. Teoretycznie zamykane na noc, można jednak zostać w hali odlotów na piętrze. Bus do centrum kosztuje 4 EUR, uprawnia do dalszej jazdy komunikacją miejską (nie pamiętam przez ile minut).

Moja ocena lotniska:: 

6
Obrazek użytkownika przejk
Terminal całkiem przyjemny i blisko miasta. Tylko 4 km do centrum, więc można na upartego nawet pieszo ;)

Moja ocena lotniska:: 

8
Obrazek użytkownika suavero
Lotnisko oceniam wysoko. Wewnątrz zaskakująco czysto i wygodnie, w strefie bezpieczeństwa oprócz zwykłych lotniskowych krzesełek znajdują się skórzane sofy na których można się przespać lub wygodnie rozłożyć. Obsługa nie czepia się byle pierdół jak chociażby wyciąganie laptopa z podręcznego czy przejście z wodą w butelce,kosmetyków w woreczkach itp w końcu to Włochy.

Moja ocena lotniska:: 

9
Obrazek użytkownika sorsha
Czy komuś udało się zlokalizować przystanek autobusu 3S komunikacji miejskiej?

Moja ocena lotniska:: 

0
Obrazek użytkownika gość
Neapol piękne miasto- lotnisko ok. dobry dojazd z centrum za 4 euro alibusem z pod MC Donalda przy placu Garibaldi. Radzę uważać na złodziei. Niestety tam to codzienność, szczególnie uważajcie na przejeżdżjących na skuterach. Zrywają biżuterię. I nic nie kupujcie od okazjonalnych sprzedawców można kupić Iphona czyli sól w pudełku od Iphona lub innej znanej marki.

Moja ocena lotniska:: 

7
Obrazek użytkownika gość
Dziękujemy za rzeczowy, konkretny i przekazujący wiele cennych informacji komentarz na temat LOTNISKA w Neapolu. Zachęcamy do dalszej aktywności!

Moja ocena lotniska:: 

0
Obrazek użytkownika gość
Neapol jest cudowny, tylko trzeba mieć przewodnika ;tubylca;,który pokaże najpiękniejsze miejsca i widoki. To wspaniałe miasto, widoki zapierające dech w piersiach! Byłam tam kilka razy, o różnych porach roku i wybieram się kolejny raz!

Moja ocena lotniska:: 

0
Obrazek użytkownika rekawek11
Całkiem fajnie skomunikowane z miastem. Ale oznaczenia i informacje o tejże komunikacji... no nieco gorsze. Hala odlotów już odremontowana, całkiem przyjazna i estetyczna, ale hala przylotów - chyba władze lotniska chcą przygotować przybywających na to, co zobaczą w mieście. Brudnawo, nieciekawie, ale - da się przeżyć.

Moja ocena lotniska:: 

6