Komunikat o błędzie

  • User warning: The following module is missing from the file system: mmenu. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • User warning: The following module is missing from the file system: loter. For information about how to fix this, see the documentation page. w _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (linia 1143 z /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).

sprawdź ceny lotów:

Tanie przeloty do Indii! Bilety z Krakowa do Delhi za świetne 1365 PLN

Dawno nie było tak niskiej ceny z Polski do Indii

Rewelacyjną cenę na przeloty z Krakowa do Delhi zaooferowały ukraińskie UIA. Bilety w obie strony dostępne są za świetne 1365 PLN. Przeloty z jedną przesiadką w Kijowie. W drodze do Indii mamy aż 12 h dziennego przystanku w stolicy Ukrainy. Możemy ten czas przeznaczyć na zwiedzanie miasta. W drodze powrotnej przystanek trwa 5 godzin. 

loty
Kraków - Delhi  1365 PLN
sprawdź

Trasa / zrzuty ekranu

Comments

Obrazek użytkownika Leszek.Warszawa
Bez względu czy ktoś wybiera się do Indii, czy też nie, warto zajrzeć na stronę UIA i przeczytać o dzisiejszych promocjach z Warszawy i Krakowa - jest kilka ciekawych kierunków w Azji oraz Ameryce Płn. w relatywnie niskich cenach.

Post new comment

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.