Komunikat o błędzie

  • User warning: The following module is missing from the file system: mmenu. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • User warning: The following module is missing from the file system: loter. For information about how to fix this, see the documentation page. w _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (linia 1143 z /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).

sprawdź ceny lotów:

Tanie przeloty z Poznania do Castellón za 78 PLN

Ryanair oferuje tanie przeloty z Poznania do leżącego we wspólnocie autonomicznej Walencja miasta Castellón de la Plana. Za bilety w obie strony zapłacimy 78 PLN. 

Sporo terminów w listopadzie i grudniu. Przykładowa rezerwacja poniżej. 

loty
Poznań - Castellon  78 PLN
sprawdź
HOTEL
Hotele i hostele Walencja (.-.) z kilkuset portali w jednym miejscu

Trasa / zrzuty ekranu

Comments

Obrazek użytkownika Leszek.Warszawa
Jeśli na ilustracji paella - to trzeba czymś popić. Proponuję horchata - pyszny napój (bezalkoholowy) z tzw. migdałów ziemnych. Bardzo popularny w Walencji i okolicach. Koniecznie spróbujcie, Pycha!
Obrazek użytkownika Anna K.
Super promo, ale czy w najbliższym czasie bedą loty z Poznania do Malagi ?
Obrazek użytkownika Leszek.Warszawa
Z tego co mi wiadomo nie ma bezpośrednich lotów Poznań - Malaga. Natomiast Ryanair lata do Malagi m, in,. z Wrocławia, Berlina Schonefeld i Warszawy Modlin. Proponuję Wrocław - jest najbliżej i w drugiej połowie listopada aktualnie mają bilety po 56 PLN.Można też lecieć z Poznania, ale z przesiadką. Tu możliwości będzie dużo, proponuję skorzystać z jakiejś wyszukiwarki (np. Skyscanner, z którego sam korzystam), wpisać wybraną datę i system sam znajdzie kilka połączeń. Można wybrać jedną z nich, zwracając uwagę na ceny i ogólny czas podróży (loty + przesiadki).

Post new comment

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.