Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: loter. For information about how to fix this, see the documentation page. w _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (linia 1143 z /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).

sprawdź ceny lotów:

Tanie przeloty do Bergamo. Bilety z Warszawy za 78 PLN

Tanie przeloty do północnych Włoch. Bilety do Bergamo z Warszawy za 78 PLN w obie strony. Podróż z weekendem, w styczniu. Polecamy przygotowane przez nas: praktyczny poradnik PDF: Mediolan i Bergamo w pigułce oraz propozycje TOP5 krótkich wypadów ze stolicy Lombardi. Znajdziecie tam wskazówki m.in. jak sprawnie dostać się nad jezioro Como, które w zimowym krajobrazie prezentuje się niezwykle malowniczo.

 

Najlepsze oferty wynajmu samochów we Włoszech przedstawiliśmy w rozwinięciu artykułu.

 

Bilety do kupienia na Wizzair.com (tytułowa cena dostępna dla członków Wizz Discount Club, bez członkostwa 60 PLN drożej).

 

Przeloty:

 

 

 

Comments

Obrazek użytkownika Leszek.Warszawa
Myślę że każdy, kto choć raz był w Bergamo przyzna mi rację że jest to niezwykle malownicze miasto, które koniecznie trzeba zobaczyć. Do Mediolanu dobry dojazd - z lotniska bus za 5 EUR, a z dworca kolejowego pociąg za 5.30 (ceny z lutego 2014).

Post new comment