sprawdź ceny lotów:

Egzotycznie: Przeloty do Angoli (Luanda) z Rzymu za 2079 PLN

Na Loterze staramy się również informować Was o dobrych cenach do bardzo niszowych kierunków. Tym razem dobra oferta pojawiła się na loty do Angoli. Bilet na trasie Rzym - Luanda - Rzym za 2079 PLN. To bardzo dobra cena jak na ten kierunek. Zwykle bilety z Europy kosztują grubo powyżej 2500 PLN. Do Rzymu najtaniej dostaniemy się Wizz Airem lub Ryanairem. Wygodniej LOTem lub Alitalią. 

Bilety do kupienia w serwisie Flipo


Przykładowa rezerwacja:

W drodze do Angoli mamy prawie 24 godzinny stop-over w Casablance w Maroku. Możemy ten czas wykorzystać na zwiedzanie tego największego miasta w Maroku. 

W poruszaniu się po Rzymie pomoże nasz poradnik Rzym w pigułce

Comments

Obrazek użytkownika gość
Ciekawe po co pchać się w najdroższe miejsca na ziemi?
Obrazek użytkownika Marcin Mandel
I w to najdroższe miejsce na naszej planecie jeżdżą ludzie, motywy są różne tak jak gusta i upodobania naszych czytelników. Você entende ?
Obrazek użytkownika fenix
To taki sam dylemat jak podróż do Norwegii, Szwajcarii czy na Islandię. To też nie są szczególnie tanie miejsca, a mimo to chętnych nie brakuje. Każdy kraj ma coś za co warto go odwiedzić.
Obrazek użytkownika gość
Szkoda na takie miejsca kasy lepiej polecieć do Australii czy Oceanii, bilety droższe ale bez porównania lepiej na miejscu: http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,11103297,Stolica_Angoli___jedno_z____najdrozszych_miast_swiata.html
Obrazek użytkownika gość
Na booking jedynie kilka hoteli dostępnych dla tego miasta ... Wrzuciłem jakieś 2 dni weekendu. Ceny od 2.4k za dnie noce. Do tego jeszcze 10% podatku miejskiego :) Niby 4 gwiazdki ale oceny słabe ... Czyli ceny kosmiczne. Bo za tyle to można mieć 5 gwiazdek w Paryżu z widokiem na wieżę Eiffla :) Czytałem już o tym mieście. Dla mnie to naprawdę ciekawe, że w takiej dziurze utrzymują się ceny wyższe niż w Szwajcarii. A do oglądania tam pewnie niewiele ...
Obrazek użytkownika gość
Jeśli chodzi o Angole to akurat Luanda nie jest najlepszym rozwiązaniem. Drogo, duża przestępczość i jeszcze raz drogo. Co chwila zdarzają się jakieś mało przyjemne sytuacje. Jednak można tam na pewno spotkać bardzo dużo ludzi z Europy z racji tego że jest tam największa w Angolii baza branży Oil&Gas.

Post new comment

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.