sprawdź ceny lotów:

Tanie przeloty do Brasilii z Pragi za 1990 PLN!

Bardoz dobra ccena na przeloty z Pragi do stolicy Brazylii - Brasilii. Przeloty liniami Air France (odcinek transatlantycki) i Czech Airlines za 1990 PLN w obie strony. W wyborze dogodnego terminu i zakupie biletu pomoże Wam kalendarz dostępności przygotowany przez naszego partnera Flipo. Loty są z jedną wygodną przesiadką w Paryżu. 

Z Polski do Pragi tani dojazd PolskimBusem lub Simple Expressem (co istotne, bagaż nadawany na wszystkich odcinkach jest darmowy). 

Przykłądowa rezerwacja:

Comments

Obrazek użytkownika gość
Ktoś się orientuje jakie są opcje taniego latania wewnątrz Brazylii?
Obrazek użytkownika gość
Np. GOL - http://www.voegol.com.br/en-zw/Paginas/default.aspx , TAM - http://www.tam.com.br/b2c/vgn/v/index.jsp?vgnextoid=97981ed526b72210VgnVCM1000003752070aRCRD
Obrazek użytkownika gość
A czy jest jakiś air-pass pozwalający na kilka lotów w stałej cenie? Chyba coś takiego kiedyś było w Brazylii. Ktoś próbował czy to się kalkuluje?
Obrazek użytkownika fenix
Są air-passy. Moim zdaniem się nie kalkulują. Loty po Brazylii trzeba jednak planować rozsądnie. Są trasy bardzo opłacalne i nijak się to ma do odległości. Są też całkiem krótkie dystanse, na których samolot kompletnie się nie opłaca. Niedługo lecę do Brazylii. Przetestowałem masę kombinacji i wariantów. Zaplanowałem trasę i tak pokombinowałem z przelotami, że wyszło mi taniej niż najkrótszy i najtańszy wariant autobusowy przy tych samych miejscach pobytu. GOL był bezkonkurencyjny, choć masa z nim zabawy począwszy od procesu rejestracji. TAM ma różne ceny dla Brazylijczyków i cudzoziemców. Azul jest najdroższy. Avianca ma ograniczoną siatkę połączeń.

Post new comment

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.