sprawdź ceny lotów:

Tanie przeloty do Londynu (Luton i Stansted). Bilety z Warszawy i Katowic za 93 PLN, ze Szczecina za 98 PLN (idealny weekend)

Tanie przeloty do stolicy Anglii - Londynu. Idealny weekend (wylot w piątek po pracy, powrót w niedzielę wieczorem) ze Szczecina Ryanairem za 98 PLN, przedłużony weekend (piątek - poniedziałek) z Katowic i Warszawy Wizz Airem za 93 PLN! Podróż z bagażem podręcznym.

 

Dojazd z Luton i Stansted do centrum? Komunikacja miejska w Londynie? Muzea i inne atrakcje? To wszystko znajdziecie w naszym mini przewodniku w PDFie - Londyn w pigułce

 

 

Przeloty na idealny weekend za 98 PLN ze Szczecina do Londynu (Stansted) kupicie na stronie ryanair.com:

 

 

Z Warszawy i Katowic za 93 PLN na przedłużony weekend polecimy na pokładzie Wizz Aira. Przykładowo:

  • Warszawa - Londyn (Luton) np. piątek 13 listopada 18:30 - 20:05 - poniedziałek 16 listopada (cały dzień tj. 4 loty)
  • Katowice - Londyn (Luton) np. piątek 4 grudnia 18:05 - 19:35 - poniedziałek 7 grudnia 20:20 - 23:35 

Comments

Obrazek użytkownika gość
Jeśli ktoś będzie szukał taniego noclegu w Londynie to tuż przy Hyde Parku znajduje się hostel Hyde Park Inn - w pokojach trochę jak w przedziale kolejowym ale lokalizacja świetna no i to najtańszy nocleg w Londynie jaki znaleźliśmy w tamtym czasie ;-) http://www.wakacjeipodroze.com/izrael-nocleg-w-ejlacie-dojazd-z-lotniska-ovda/
Obrazek użytkownika gość
Prawidłowy link do zdjęć z hostelu Hyde Park Inn to: http://www.wakacjeipodroze.com/czy-warto-jechac-do-londynu-pogoda-ceny-w-londynie/ Sorry !

Post new comment

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.