sprawdź ceny lotów:

Tanie przeloty z Berlina do Zimbabwe za 1779 PLN

Świetna cena przelotów do zazwyczaj bardzo drogiego Zimbabwe. Za bilety w obie strony z Berlina do Victoria Falls zapłacimy 1779 PLN. 

Podróżujemy na pokładzie samolotów linii KLM/Air France oraz Kenya Airways. Po drodze przesiadka w Amsterdamie oraz Nairobi. Terminy: marzec-czerwiec. Przykładowa rezerwacja poniżej. 

loty
Berlin Tegel - Victoria Falls  1779 PLN
sprawdź

Trasa / zrzuty ekranu

Comments

Obrazek użytkownika alborz
Koszt wizy do Zimbabwe: jednokrotna ok. 40USD, wielokrotna ok. 45USD. do nabycia na lotniskach i granicach. Należy okazać bilet powrotny (lub środki na jego zakup) . Decyzje o okresie ważności wizy podejmuje urzędnik imigracyjny na granicy, który może wstemplować wizę jednokrotną lub dwukrotną do 60 dni. Przekraczanie granic przy Victoria Falls: przebywając w Zimbabwe nawet na wizie jednokrotnego wjazdu możemy zrobić sobie jednodniową wycieczkę do Zambii (wiza 7€). Trzeba tylko wspomnieć urzędnikowi granicznemu, aby nie kasował nam wizy, jak i pamiętać o tym, że granica zamykana jest wieczorem (odpada więc kwestia nocnych tęczy, bo musimy wrócić tego samego dnia). w kontekście newsa o lotach do Livingstone po zambijskiej stronie rzeki Zambezi, pomijając fakt, że przelot jest prawie stówę droższy, taki jednodniowy wypad nie jest możliwy od strony Zambii – tzn. można, ale trzeba by wykupić nowe wizy do obu krajów.

Post new comment

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.