sprawdź ceny lotów:

Tanie przeloty z Warszawy do Chorwacji (Pula) za 251 PLN

Bezpośrednie przeloty z Warszawy do Puli na pokładach samolotów PLL LOT w świetnej cenie. Za bilety w obie strony zapłacimy 251 PLN.

W cenie bagaż podręczny (maks. wymiary: 55x40x23 cm, waga do 8 kg). Dodatkowo na pokład samolotu możemy zabrać torebkę damską lub torbę męską lub laptopa (wymiary 40 cm x 35 cm x 12 cm), dla podróżujących z dziećmi - pokarm i składany wózek dla dziecka lub spacerówkę.

loty
Warszawa - Pula  251 PLN
sprawdź
loty
Warszawa - Pula  251 PLN
sprawdź

Trasa / zrzuty ekranu

Comments

Obrazek użytkownika Leszek.Warszawa
W ciągu kilku ostatnich dni LOT zaskoczył mnie cenowo już 3 razy: Najpierw Połąga (Palanga) za niewiele ponad 200 zł w obie strony, później Izrael w niespodziewanie niskiej cenie, teraz Pula.. Widać polski narodowy przewoźnik staje się konkurencją dla tanich linii. Oby tak dalej!
Obrazek użytkownika suavero
No i loty międzynarodowe z lokalnych lotnisk np. Izrael i to w dobrej cenie.
Obrazek użytkownika Leszek.Warszawa
Ceny do Izraela z tych czterech lotnisk bezkonkurencyjne. Ja sprawdzałem w innych liniach na okres jesienno- zimowy (lato odpada, źle znoszę upały). WizzAir sprzedaje bilety Lublin - Tel Aviv po 44 zł, ale powroty znacznie droższe.
Obrazek użytkownika przejk
Właśnie wyczytałem w Rzeczypospolitej ciekawe informacje... "Większość rejsów LOT, które zostały zaliczone jako nowe, to kierunki zawieszone na czas restrukturyzacji. Ale są i trasy, na których polski przewoźnik wcześniej nie latał: trzy łączące Polskę z Chorwacją, Podgorica w Czarnogórze, Połąga na Litwie czy Seul i Tokio. Dobrze zapowiada się Los Angeles. Liczba połączeń tej linii z Warszawy sięgnęła 74, czyli o cztery więcej niż w czasach największej świetności, kiedy LOT latał między innymi do Kairu, Bangkoku, Hanoi czy Rzymu i Montrealu. – Zasługą LOT jest, że odbija rynek, bo przecież wtedy, kiedy nasz przewoźnik likwidował połączenia, branża nie stała w miejscu – mówi Adrian Furgalski, ekspert rynku lotniczego. Nieoficjalnie wiadomo, że na krótkiej liście potencjalnych nowych połączeń są San Francisco, Waszyngton oraz Miami. Na wschodzie – Szanghaj, Kanton i Shenzhen. Większa ma być także częstotliwość rejsów na najbardziej obłożonych trasach – do Seulu i Tokio." Trzeba przyznać, że "potencjalne" nowe połączenia są interesujące :)
Obrazek użytkownika Marcin Mandel
Nic, tylko trzymać dalej kciuki :)

Post new comment

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.