sprawdź ceny lotów:

Tanie loty multi-city do Wybrzeża Kości Słoniowej za 1239 PLN

Wybrzeże Kości Słoniowej w bardzo dobrej cenie: za loty na trasie Paryż - Abidżan - Berlin zapłacimy 1239 PLN. 

Podróżujemy z przesiadką w Lizbonie na pokładzie samolotów linii TAP Portugal. W cenie mamy bagaż podręczny. Dużo kombinacji w takiej cenie od lutego aż do października. Przykładowa podróż poniżej. Bilety do kupienia na skyscanner.pl. Na zrzutach też ilość kombinacji w jednym tylko terminie i tytułowej cenie. Za loty na trasie Paryż Orly - Abidżan - Paryż Orly zapłacimy 1003 PLN. Trzeba więc sobie przekalkulować co się będzie bardziej opłacać, czy dwa razy lecieć do Paryża Beauvais linią Wizz Air lub Ryanair i dalej na Orly czy z powrotem polecieć do Berlina i wrócić do Polski PolskiBusem. Jeszcze inna opcja: Berlin - Abidżan - Berlin za 1454 PLN (np. 31.01-11.02), ale tutaj dostępność terminów w takiej cenie zdecydowanie mniejsza. 

Zdjęcie: https://en.wikipedia.org/wiki/Ivory_Coast#/media/File:Basilique_Yakro4.JPG

Trasa / zrzuty ekranu

Comments

Obrazek użytkownika Mezokrata
Czy są dostępne wyloty z innych miast?
Obrazek użytkownika eh
To sobie poszukaj?
Obrazek użytkownika Marcin Mandel
Wyloty masz z wielu europejskich miast: Berlina, Wiednia, Kolonii, Pragi, Londynu, Brukseli etc., bowiem TAP ma regularne połączenia z tymi miastami, ale ceny są mniej atrakcyjne.
Obrazek użytkownika macdik
Fajna cena, jeden problem dla mnie dzikoland typowo francuski :( Niestety mój hiszpański, rosyjski, angielski nie przechodzi :D

Post new comment

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.