sprawdź ceny lotów:

Tanie przeloty z Wrocławia do Gruzji za 168 PLN (WDC) lub 258 PLN

Dla w gorącej wodzie kąpanych ;) Tanie przeloty first-minute z Wrocławia do Kutaisi za 168 PLN w obie strony (z WDC) lub 258 PLN (bez członkostwa). 

Sporo terminów w październiku. Przykładowa rezerwacja poniżej. W cenie bagaż podręczny (maks. 50x40x23cm). Zakup biletów: wizzair.com.

Trasa / zrzuty ekranu

Comments

Obrazek użytkownika Lesław
Polecam wszystkim Gruzję. Pierwszy raz byłem tam dopiero w tym roku, na wiosnę, i od razu pokochałem ten kraj. Piękne widoki, bardzo ciekawe miasta, gościnni i serdeczni ludzie, przystępne ceny i brak bariery językowej to tylko niektóre z przyczyn dla których warto jechać do Gruzji. A dostać się tam można niedrogo liniami Wizz Air nie tylko z Wrocławia. Podobno za kilka miesięcy oddana zostanie linia kolejowa, którą można będzie dostać się bezpośrednio z lotniska w Kutaisi do Tbilisi - miasta, które samo w sobie może być celem pięknej i niedrogiej wycieczki.
Obrazek użytkownika Leszek.Warszawa
Muszę się przyznać że powyższy komentarz to też ja napisałem, tylko nie zauważyłem że nie jestem zalogowany. Tak dopisuję to dla formalności.
Obrazek użytkownika retro1199
Brak bariery językowej? Chyba tylko dla starszego pokolenia, które pamięta czasy PRL. ;) Niestety z angielskim jest tam strasznie słabo. Ale pod resztą się podpisuję.
Obrazek użytkownika suavero
Dzięki za info kupione za 138zł. Pozdrawiam.

Post new comment

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.