sprawdź ceny lotów:

Tanie przeloty z Warszawy do Faro za 244 PLN

Ryanair obniżył właśnie cenę bezpośrednich przelotów z Warszawy (Modlin) do Faro wiosną. Za bilety w obie strony zapłacimy 244 PLN. 

W tytułowej cenie mamy jeden termin. Inne nieco droższe (259 PLN, patrz zrzuty). Kolejny: 15-19 kwietnia (268 PLN). 

loty
Warszawa Modlin - Faro  244 PLN
sprawdź
HOTEL
Hotele i hostele Albufeira (.-.) z kilkuset portali w jednym miejscu

Trasa / zrzuty ekranu

Comments

Obrazek użytkownika Hase
Gdzie to jest ?
Obrazek użytkownika duke
Praia da Marinha P.S. zamiast odpowiedzieć, to minusujecie gościa...
Obrazek użytkownika Loko
To Benagil gosciu
Obrazek użytkownika Geograf.XXVQY
No dobra, tylko powiedzcie w jakim kraju - to Nowa Gwinea czy Kostaryka. Bo jak zapytałem teściowej to powiedziała że południowa PotalurgZia... czy może Porgalutia... albo Portugalia, już nie pamiętam. Głupia baba, ja z geografii zawsze byłem prymasem... chciałem powiedzieć prymusem Nie dam się nabrać, wiem że w całej Afryce nie mam takiego kraju. Wiem dobrze, w szkole każdą klasę powtarzałem dwa albo trzy razy więc jestem ekspertem.
Obrazek użytkownika Ekspert
Te, Geograf, weź tu nie ściemniaj. Nie ma żadnej Afryki. Jest tylko Ameryka. Wschodnia i zachodnia. Albo Północna i Południowa. Już nie pamiętam bo na lekcji z kumplami graliśmy w tysiąca. Jedno co pamiętam to fakt że Faro leży w południowej Portugalii i warto tam jechać. Ta geograficzka w ogóle była jakaś nawiedzona. Mówiła że w przyszłości będzie jakiś tam Internet a na nim najlepszy na świecie portal dla prawdziwych podróżników i będzie się nazywał LOTER.PL . Czy ktoś o tym słyszał?

Post new comment

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.