sprawdź ceny lotów:

Tanie przeloty z Berlina do Asmary za 1555 PLN

Turkish Airlines we współpracy z Egyptair oferują świetną cenę przelotów z Berlina do Asmary. Za bilety w obie strony zapłacimy 1555 PLN. 

Po drodze mamy przesiadkę w Stambule i Taif (tam), w Kairze (czas na zwiedzanie) i Stambule w drodze powrotnej. Przykładowa rezerwacja poniżej. 

loty
Berlin Tegel - Asmara  1555 PLN
sprawdź

Trasa / zrzuty ekranu

Comments

Obrazek użytkownika DW
Ciekawy kraj, niektórzy nazywają go "Koreą Północną Afryki". Ile kosztuje wiza, znalazłem informacje że 50 euro, 60 euro? plus opłaty za pośrednictwo do Amb. w Berlinie. Chyba nie ma możliwości wizy na lotnisku? Obowiązuje zakaz podróżowania poza stolicę chociaż można starać się o zezwolenie.
Obrazek użytkownika alborz
Tak więc dla samej Asmary, z uwagi na koszty formalności (dochodzi 20 euro opłaty wylotowej) zapewne nie warto. Ciekawostką jest to, że w Asmarze znajduje się konsulat honorowy RP.załatwiający sprawy 32 państw. Podobno pomoc przy załatwieniu formalności na wyjazd do Massawy nad Morzem Czerwonym (stamtąd pasjonatom nurkowania może uda się dostać na wyspy Dahlak z wrakami zatopionych etiopskich pojazdów i statków, które stały się podstawą dla nowych raf koralowych) można uzyskać u gościa o nazwisku Tekeste Asghedom pod adresem: [email protected] lub [email protected] Telefon +291110672 lub +29111810133.
Obrazek użytkownika macdik
Ciekawy kierunek. Do Morza Czerwonego spory kawałek, ale da się zrobić. Afryka jak Afryka, ale transport mają w miarę zoorganizowany.
Obrazek użytkownika Tomikot
Ktoś był i może napisać więcej?
Obrazek użytkownika DW
Marcin dzięki! Kupiłem na luty 2018, mam nadzieję że uda mi się polecieć, poprzednie deale od Marcina musiałem anulować z powodu choroby :-( , ps. zawsze wykupuję ubezpieczenie od rezygnacji.

Post new comment

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.