sprawdź ceny lotów:

HIT! Ladakh (Tybet Zachodni) z Warszawy za 1686 PLN!

Wspaniała oferta dla podróżników! Rewelacyjna oferta do Leh w świetnym terminie. 

Udąło nam sie znaleźć prawdziwą perełkę. Coś dla wytrawnych globtroterów. Przeloty z Warszawy przez Delhi do Leh (kraina Ladakh - historyczny Tybet Zachodni).

Korzystamy ze świetnej ceny jaką oferują UIA z Warszawy do Delhi. Za bilety w obie strony zapłacimy 1344 PLN. W naszym przykładowym terminie bardzo wygodne przesiadki w Kijowie (2h 20min + 4h 40min).

Do tego dokupujemy bilet na przeloty z Delhi do Leh liniami Vistara w aktualnie dostępnej świetnej cenie - 342 PLN w obie strony. Ciekawostka. Vistara jest najlepiej ocenianą przez pasażerów linią lotniczą w serwisie Skytrax (http://www.airlinequality.com/news/most-loved-airlines). Otrzymała aż 86% tzw. "satisfaction score". Ponieważ linia jest dość młoda i otrzymała mniej niż 50 recenzji, nie znalazła się w oficjalnym rankingu. 


Co istotne, termin podróży jest we wrześniu, czyli można liczyć na średnie temperatury w okolicach 15C. Do tego mamy dużo swobody w wyborze terminów konkretnych lotów. Zarówno UIA, jak i Vistara oferują dużo terminów w tych cenach. Można więc pozwolić sobie na przykład na dłuższy przystanek w Delhi.  

loty
Warszawa - Delhi  1344 PLN
sprawdź
loty
Delhi - Leh  342 PLN
sprawdź

Trasa / zrzuty ekranu

Comments

Obrazek użytkownika falwic
jaki sens lecieć UIA skoro za 200zł można lecieć FINAIR
Obrazek użytkownika admin
Poprosimy linka do takiej oferty
Obrazek użytkownika zum
Fajna, nieszablonowa wrzuta. Oby więcej :)
Obrazek użytkownika admin
Zum, dziekujemy, będziemy wrzucać coraz więcej tego typu ofert.

Post new comment

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.