statusy ofert:
deal wszechczasów
Jeszcze nigdy się nie pojawił i prawdopodobnie nigdy się nie pojawi. To Święty Graal, deal absolutny, o którym opowiadalibyście swoim wnukom. Jeżeli by się pojawił, prawdopodobnie zniknąłby w ciągu niecałej minuty, bo nikt by się nie zastanawiał nad zakupem. To na przykład Bora Bora z Warszawy za 99 PLN w obie strony. Takiego deala nie będzie. A może...
MEGA HIT!
Absolutny MEGA HIT! Takie zdarzają się nie częściej niż raz na kilka miesięcy a może i na rok. Na 99% to błąd taryfowy, ponieważ żadna linia lotnicza świadomie nie pozwoliłaby sobie na tak niską cenę. W 10 letniej historii Lotera było ich może kilkanaście. Prawdziwa rzadkość.
HIT!
Rewelacyjna cena! Hit! Kupuj póki jest dostępne. Może to być błąd taryfowy. Lepsza cena na tej trasie w najbliższych miesiącach jest bardzo mało prawdopodobna.
złoty deal
Super cena. Jeżeli czekasz na właściwą ofertę na tej trasie, to jest zdecydowanie dobry moment do zakupu. Mało prawdopodobne, że wkrótce pojawi się lepsza oferta na tej trasie.
srebrny deal
Dobra cena. Kupując nie popełnisz błędu. Jest jednak prawdopodobne, że za jakiś czas na tej trasie pojawią się lepsze oferty. Jeżeli nie chcesz, lub nie możesz czekać, kupuj teraz.