sprawdź ceny lotów:

Rewolucja w Ryanairze! Linia wprowadza loty łączone

Rewolucyjne zmiany w sprzedaży biletów Ryanaira!

Ryanair zaprezentował dzisiaj swoje plany dotyczące poprawy jakości obsługi klienta, które stanowią podstawę założeń czwartego roku realizacji programu „Always Getting Better" (AGB). Punktem budzącym największe emocje jest zdecydowanie plan wprowadzenia lotów łączonych. Jak zapowiada przewoźnik, mają zostać wprowadzone loty łączone najpierw w ramach siatki połączeń Ryanaira, a potem również w połączeniu z siatkami innych przewoźników.

Co to oznacza w praktyce? Będzie można kupić przeloty Ryanairem z przesiadką. Przykładowo chcąc lecieć do Fezu w Maroku, kupimy na jednym bilecie loty na trasie Warszawa Modlin - Bruksela Charleroi - Fez - Bruksela Charleroi - Warszawa Modlin. Nie znamy jeszcze szczegółów działania nowego systemu sprzedaży. Istotne będą warunki przesiadek. Możemy zakładać, że przewoźnik zagwarantuje przesiadkę tak jak to się dzieje w przypadku tradycyjnych przewoźników. Oznacza to, że w przypadku gdy spóźnia się pierwszy lot i nie zdążamy na następny, to linia na swój koszt rezerwuje kolejny lot, a nawet gwarantuje pasażerowi nocleg, jeżeli kolejny lot jest następnego dnia.

Jak udało nam się dowiedzieć z rozmowy z członkiem zarządu Ryanaira, takie gwarantowane przesiadki mają na początku zostać wprowadzone na lotniskach w Brukseli Charleroi, Barcelonie i Mediolanie Bergamo. Stałyby się one swoistymi hubami Ryanaira.

Informację o lotach łączonych z siatką innych przewoźników możemy odczytywać jako (zapowiadaną już wcześniej) współpracę z Norwegianem. Ryanair oferowałby doloty z wielu europejskich lotnisk na loty Norwegiana do USA. Jest prawdopodobne, że początkowo byłyby to doloty do Dublina na loty do Newburgh (Nowy Jork) i Providence (Boston).

Comments

Obrazek użytkownika Jeffrey
Wszystko fajnie, ale nie ma najważniejszej informacji - od kiedy wprowadza loty łączone???
Obrazek użytkownika Marco
Przez Fumicino działa to od dziś.
Obrazek użytkownika anonim79
ale ja to zrobić. Chciałem zarezerwować z Gdańska przez Bergamo, ale nie ma takich lotów

Post new comment

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.