sprawdź ceny lotów:

48-godzinna azjatycka promocja Qatar Airways. M.in. Phuket za 1913 PLN, Sajgon 1917 PLN

Szansa na tanie bilety do Azji

Startuje nowa promocja Qatar Airways. Choć trzeba przyznać, że jest to promocja dość często powtarzana przez tego przewoźnika w podobnym wydaniu. W ofercie linii znad Zatoki Perskiej 6 kierunków azjatyckich: 2 w Tajlandii, 2 w Wietnamie, i po jednym w Chinach i Indiach. 
 

 

Promocja dotyczy podróży do 30 października 2018 i potrwa 48 godzin (do 12 lipca godz. 23:00). Wszystkie loty są z przesiadką na nowym lotnisku w stolicy Kataru - Dausze. 

 

Najciekawiej  według nas wygląda oferta na Phuket i do Sajgonu. Bilety w obie strony z Warszawy na Phuket za 1913 PLN, natomiast do Sajgonu za 1917 PLN (bardzo duża różnica w porównaniu z oficjalną ceną przewoźnika). Pozostałe ceny są po prostu niezłe, ale inne linie mają na tych trasach lepsze oferty. Przykładowo do Kantonu wyraźnie tańsze bilety oferuje w tej chwili np. Finnair czy KLM / China Southern, do Delhi i Bangkoku sporo taniej (nawet około 450 PLN) w podobnych terminach polecimy z UIA. Jeśli chodzi o Hanoi, to lepszą cenę (o ponad 300 PLN) oferuje Air China. Są to jednak loty linią o dużo niższym standardzie i z wielogodzinnymi przesiadkami w Pekinie. 

 

Warto  zwrócić uwagę na jakość przewoźnika. Qatar Airways szczyci się w tym roku mianem najlepszej linii lotniczej na świecie według prestiżowego rankingu Skytrax. Powyżej wklejamy banner ze strony Qatar Airways z oficjalnymi cenami. Bilety można jednak kupić o około 70-190 PLN taniej korzystając z oferty agentów w multiwyszukiwarce Skyscanner. 

loty
Warszawa - Phuket  1913 PLN
sprawdź
loty
Warszawa - Sajgon  1917 PLN
sprawdź
loty
Warszawa - Hanoi  2093 PLN
sprawdź

Post new comment

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.