sprawdź ceny lotów:

PolskiBus łączy siły z Eurolines Lithuania

PolskiBus nawiązał wspólpracę z Eurolines Lithuania. Dzięki temu na stronie przewoźnika będzie można kupić bilety na Litwę i Łotwę.

W systemie rezerwacyjnym PolskiegoBusa dostępne są już dwie trasy: z Poznania do Rygi oraz z Gdańska do Wilna. Pierwsze kursy zaczną się 25 listopada.
Informacja ze strony przewoźnika:
"W pierwszym etapie współpracy do siatki połączeń PolskiBus.com zostają włączone dwie niezwykle atrakcyjne linie łączące Polskę z krajami bałtyckimi. Linia E1 z Poznania do Rygi to codziennie połączenie z przystankami w Poznaniu, Warszawie, Łomży, Grajewie, Augustowie, Suwałkach, Mariampolu, Kownie, Wilnie, Poniewieżu, Bauska oraz Rydze. Jest to kurs nocny rozpoczynający się w Poznaniu o godzinie 00:30, a do celu przybywa o godz. 17:30.

Druga linia E2 Gdańsk – Wilno będzie kursowała co drugi dzień, zatrzymując się na przystankach w Gdańsku, Elblągu, Olsztynie, Kętrzynie, Giżycku i Suwałkach, a za granicą litewską w Mariampolu, Kownie oraz Wilnie. Jest to również połączenie nocne, które zaczyna się w Gdańsku o godzinie 19:00, docierając do stolicy Litwy o godz. 6:20.
Wszystkie połączenia na tych trasach będą realizowane przez flotę Eurolines Lt. Będą one obsługiwane przez wysokiej jakości, komfortowe autokary Business Class marki Setra, wyposażone w Wi-Fi, gniazdka elektryczne, toalety, klimatyzację, systemy multimedialne pozwalające na słuchanie muzyki, oglądanie filmów oraz czytanie e–czasopism. Ponadto pojazdy posiadają komfortowe fotele z dużą ilością miejsca na nogi. Podczas podróży pasażerowie zostaną również poczęstowani bezpłatną butelką wody. Klienci będą wpuszczani na pokład na podstawie numeru rezerwacji przesyłanego w wiadomości e-mail wraz z e-biletem PolskiBus.com. Podczas podróży podróżnych obowiązywać będzie regulamin przewozów Eurolines Lt."

Comments

Obrazek użytkownika mkl
Polski Bus jest ok, ale mała ilość miejsca na nogi i co gorsze fotele zaprojektowane dla ludzi o niskim wzroście dyskwalifikują go dla mnie. Z chęcią dopłaciłbym za tak podstawowe udogodnienia. Czekam aż skrzydła rozwinie Lux Express lub inni przewoźnicy, którzy zechcą przewozić nasze 4 litery w bardziej komfortowych warunkach nawet kosztem ceny.
Obrazek użytkownika mkl
Link ze strony eurolines: http://www.eurolines.lt/wp-content/uploads/2015/06/IMG_6125.jpg . Toć te fotele to żenada. Ile cm wzrostu ma ta pani ze zdjęcia? Ja mam 190 cm i nie widzę się tam. Czym jest spowodowany rozmiar foteli tworzonych pod Azjatów? Mam tu na myśli 99% wszystkich linii autobusowych i lotniczych.
Obrazek użytkownika pacze
umieście dane w postaci tabeli

Post new comment

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.

baza wiedzy z zasobów Lotera: