sprawdź ceny lotów:

tag: tematyka: 

autor artykulu: 

teaser: 

Mińsk i Brześć w siatce PolkskiegoBusa!

rozwiniecie: 

Nowe międzynarodowa linia na platformie PolskiBus.com! W ramach współpracy z firmą Visit Tour, do siatki połączeń PolskiBus.com dołącza Białoruś. Dzięki nowym połączeniom Pasażerowie z Katowic, Krakowa, Warszawy i Białej Podlaskiej zyskują możliwość podróży do dwóch białoruskich miast – Mińska oraz Brześcia. Pierwsze kursy ruszą 8 czerwca, a bilety są już dostępne na stronie polskibus.com.
Wszystkie połączenia na tych trasach będą realizowane przez flotę Visit Tour, składającą się z wysokiej jakości autokarów marki MAN oraz Neoplan, wyposażonych w komfortowe fotele z dużą ilością miejsca na nogi, Wi-Fi, gniazdka elektryczne i USB oraz klimatyzację. Klienci będą wpuszczani na pokład na podstawie wydrukowanego e-biletu firmy PolskiBus.com. Pasażerowie zobowiązani są do posiadania paszportu oraz dokumentu (wiza) uprawniającego do wjazdu na terytorium Białorusi czy z Białorusi do strefy Schengen. W trakcie przejazdu Pasażerów obowiązywać będzie regulamin przewozów Visit Tour, który dostępny jest pod adresem https://visit-tour.by/warunki.
Przejazd z Warszawy przez Białą Podlaską i Brześć do Mińska trwa 10 i pół godziny. Wyjazd z Warszawy o 21:05, przyjazd do Mińska o 8:40 rano. Kursy w poniedziałki, wtorki, czwartki, soboty i niedziele.

lista ofert: 

rok odbioru: 

2016

car rok oddania: 

2016