33 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
DW
Obrazek użytkownika DW
Offline
Ostatnio był(a): 3 h 35 min temu
Dołączył: czwartek, luty 21, 2013 - 19:00
obiecanki cacanki cd.

Witaj Adminie,
Przez ostatnie kilka miesięcy miałem nadzieję, że sam się odezwiesz i wyjaśnisz pewne sprawy związane z działaniem Lotera – ale widzę że wolisz milczeć… A więc pozwól że ja zacznę i wrócę do tematu.
Dnia 12.01.2017. napisałeś, cytuję „… od około roku pracujemy nad zupełnie nowym Loterem. Postawiliśmy wszystko na jedną kartę. Kosztem pracy nad aktualną wersją serwisu, skupiliśmy się na zupełnie nowym systemie. Dobra wiadomość jest taka, że w 95% system jest gotowy i za kilka tygodni powinniśmy ruszyć…”(!)

Od tamtego czasu minęło już kilkadziesiąt tygodni… i nadal nic! A podobno system był już gotowy w 95% !!!
I cytuję dalej: „…Lada dzień rozpoczynamy rekrutację nowych redaktorów. Zmieni się nasz system pracy. Będziemy trzymać rękę na pulsie właściwie non-stop i będziemy publikować nowe oferty natychmiastowo po ich pojawieniu się w systemach rezerwacyjnych. Chcemy też uruchomić nowy, profesjonalny system antyspamowy. Mamy mnóstwo planów na przyszłość!
Dnia 30.03. pisałeś: „…Nowi redaktorzy już są. Oficjalne przedstawienie lada dzień.” „..Jesteśmy w ferworze prac nad startem nowego serwisu.” !!!
Dnia 03.05. „…nowi redaktorzy już od kilku tygodni pracują, ale działają wyłącznie przy budowie nowego serwisu.”
Pytam – gdzie są ci nowi redaktorzy których zacząłeś rekrutować już w 10 miesięcy temu i którzy podobno pracują już od kwietnia „pełną parą”?! Sami się wykruszyli …? Czy zwolniłeś ich za brak postępu w pracach nad nowym serwisem? :-)
Twój wpis z 29.04. „Cierpliwości, już niedługo tu będzie jeszcze bardziej kipieć :) Dopracowujemy ostatnie szczegóły. Zamiast wprowadzać wiele zmian po kolei od ponad roku, wszystkie naraz wprowadzimy w jednym momencie już wkrótce.”
Na moje ponawiane pytania o przybliżony termin startu nowego serwisu – odpowiedziałeś „..chciałbym pod koniec maja..” Aktualnie mamy 5 miesięcy opóźnienia od przewidywanej przez Ciebie daty!
W międzyczasie w którymś ze swoich postów wspomniałeś, że pojawiły się nowe pomysły i stąd to opóźnienie. Jeżeli nowy serwis był już podobno gotowy w 95% - to nawet pojawienie się „nowych pomysłów” nie powinno opóźniać startu aż o całe kolejne miesiące.

Reasumując – nie wierzę że manager/admin może tak się rąbnąć w swoich planach i przewidywaniach. Najbardziej realna wydaje się wersja, że to wszystko co pisałeś to, niestety, ale to jedna wielka ściema…!
Pozdrawiam

Jakissssss (anonim)
Obrazek użytkownika Jakissssss
Racja w 100%. Serwis się

Racja w 100%. Serwis się stacza a właściciel wciska ludziom kit.

 

Jak można było zniszczyć taki potencjał?

Obrazek użytkownika admin
Offline
Ostatnio był(a): 47 min 59 sek temu
Dołączył: czwartek, Wrzesień 18, 2014 - 13:29
Witam. Niestety rzeczywistość

Witam. Niestety rzeczywistość zweryfikowała nasze plany. Okazało się, że nowa wersja portalu wymagała wiele więcej prac. Wszystko po to, by zbudować najlepszy tego typu serwis nie tylko w Polsce. Projekt nie został porzucony. Wręcz przeciwnie, jesteśmy już w finalnej fazie. Już kilka miesięcy temu do redakcji dołączył znany Wam pewnie retro1199. Wcześniejsze deklaracje terminu startu były błędem, za który przepraszam. Teraz już tego nie robię. Do zobaczenia wkrótce na nowym Loterze!

Obrazek użytkownika Leszek.Warszawa
Offline
Ostatnio był(a): 1 min 21 sek temu
Dołączył: czwartek, luty 6, 2014 - 05:07
Bardzo się cieszę, że Retro

Bardzo się cieszę, że Retro jest w zespole redakcyjnym. Już dawno temu zauważyłem, że jego komentarze są zawsze ciekawe i wiele wnoszace w omawiany temat. Szkoda że jest na tym portalu tak mało osób jak Retro. Pozdrawiam serdecznie całą Redakcję i życzę sukcesów w realizacji planów. Retro, gratuluję Tobie!

Czytelnik308 (anonim)
Obrazek użytkownika Jakissssss
Na miejscu Admina bym już się

Na miejscu Admina bym już się nie ośmieszał. Ciągle pisze to samo. Stwierdzenie że chce stworzyć najlepszy portal tego typu nie tylko w Polsce jest  wyssane z palca. Widać że nie potrafi spojrzeć prawdzie w oczy. Totalna żenada!!!!! I co z tego powodu że pracuje Retro . Jeden człowiek niczego nie zmieni. Potrzebna jest bardzo dobra ekipa żeby to COŚ zaczęło pracować jak należy. 

Obrazek użytkownika Leszek.Warszawa
Offline
Ostatnio był(a): 1 min 21 sek temu
Dołączył: czwartek, luty 6, 2014 - 05:07
Do czytelnike 308: Fajnie że

Do czytelnike 308: Fajnie że napisałeś. Teraz prosba do Ciebie: Napisz co TY uczyniłeś dla Lotera. Jeśli więcej niż Zespół Redakcyjny to masz pełne prawo krytykować. Tylko że jakoś nie przypominam sobie Ciebie na tym portalu. Więc mam do Ciebie dobrą radę: Przeczytaj mój post na forum pod tytułem: Zacznijmy od siebie. Weź do serca to co tam napisałem, daj z siebie jak najwięcej. Potem będziesz miał pełne prawo krytykować innych. Bo na chwilę obecną to nie Admin się ośmieszył, tylko Ty. 

Czytelnik308 (anonim)
Obrazek użytkownika Jakissssss
Znalazł się obrońca

Znalazł się obrońca NIEUDACZNIKÓW. To żyj sobie nadal i wierz że w niespełnione obiecanki admina. Hahaha. Powodzenia:)

Obrazek użytkownika admin
Offline
Ostatnio był(a): 47 min 59 sek temu
Dołączył: czwartek, Wrzesień 18, 2014 - 13:29
Czytelniku, mamy watpliwość

Czytelniku, mamy watpliwość jak odbierać Twoje wpisy. Pierwsza opcja to to że jesteś z konkurecji i po prostu trzęsiesz portkami, a to daje nam satysfakcję. Druga opcja, to że jesteś zwykłym hejterem i swoimi żenującymi wpisami wprawiasz nas w rozbawienie i też dajesz satysfakcję bo tylko podbijasz dyskusję :). Jednym słowem prosimy o więcej :)

Radzymiiin (anonim)
Obrazek użytkownika Jakissssss
Konkurencja się boi?

Konkurencja się boi?

To tak jakby teraz reaktywować FSO i powiedzieć, że szefostwo Mercedesa nie śpi po nocach.

 

Konkurencja to już Wam odjechała na kilometry. A Wy najpierw mieliście ruszyć z portalem do przodu. Nie ruszyliście nawet o centymetr.

Za to teraz zapowiadacie, że będzie najlepszy. Jakim cudem? 

Niestety, kiedyś zagłądałem tu bardzo często. Były fajne poradniki. Dużo wartościowych rzeczy. Forum jakoś żyło.

A teraz? Forum niemal upadło. Wpisów na stronie głównej jak na lekarstwo. Wrzutki o lotach LC i coś do Afryki to zdecydowanie za mało.

 

Ja nie hejtuję. Po prostu zwracam uwagę na pychę admina. 

 

Czekanie na nowego lotera wygląda niczym czekanie na nowego smartfona Nokii, który podbije rynek. Wiadomo jak to się kończy w przypadku Nokii ...

 

Czytelnicy uciekają. A wielomiesięczne prace nad portalem są tajemnicą więc nikt nie będzi czekał. 

 

Mówię to jako czytelnik. Nie muszę tu nic dodawać. Sam fakt, że klikam i widzę reklamy to też korzyść dla portalu.

 

Obrazek użytkownika retro1199
Offline
Ostatnio był(a): 1 dz 4 h temu
Dołączył: wtorek, Marzec 25, 2014 - 08:10
Witajcie, dziękujemy za

Witajcie, dziękujemy za konstruktywną krytykę i za to, że niektórym z Was ciągle zależy na naszym portalu, a nie tylko na hejcie. :) To prawda, że dołączyłem do redakcji już kilka miesięcy temu, ale muszę przyznać, że od tego czasu nasze plany uległy zmianie o niemal 180*. Ówczesna wizja strony, na którą przystałem i przez którą dołączyłem do zespołu, została przez nas wielokrotnie zmodyfikowana, aby stworzyć coś na prawdę wyjątkowego. Nie będziemy gonić konkurencji, bo nie zależy nam na robieniu dziennikarki i rozdrabnianiu się na wiele rzeczy. Chcemy skupić się na tanim podróżowaniu.

 

Przygotowujemy dla Was narzędzie, które będzie dla Was przede wszystkim użyteczne i bardzo pomocne przy planowaniu wyjazdów. Strony takiej jak “nowy Loter” nie ma ani w Polsce, ani nie spotkaliśmy się z czymś takim na świecie. Wychodzimy na przeciw oczekiwaniom zwykłych ludzi: szukających inspiracji do wyjazdu, czy tanich biletów do wymarzonego celu, ale także takich pasjonatów taniego latania jak wielu z Was.

 

Rzeczywiście przeliczyliśmy się z tempem naszych prac. Tworzenie coraz to nowych funkcji pochłania dużo więcej czasu niż zakładaliśmy. Chcielibyśmy powiedzieć o konkretnej dacie, ale na ten moment NA PRAWDĘ jesteśmy na ukończeniu ostatecznej wizji strony. Wiele nowych pomysłów, które co chwilę się pojawiają, odłożyliśmy na później, bo my też chcemy już pokazać Wam nasze dzieło, żeby Loter znowu tętnił życiem jak to było kilka lat temu.

 

Prosimy Was jeszcze o chwilę cierpliwości i wsparcia, a na pewno się nie zawiedziecie.

Pozdrawiam

P.s. Dziękuję Leszku za dobre słowo :)

Obrazek użytkownika kojot_lubin
Offline
Ostatnio był(a): 4 mies 5 dni temu
Dołączył: piątek, Maj 10, 2013 - 12:01
Trzymam kciuki. Mam nadzieję,

Trzymam kciuki. Mam nadzieję, że nowy Loter będzie duzo lepszy niż obecny.

Bo faktycznie na chwilę obecna wszystko poszło w złym kierunku - konkurencja naprawdę mocno odjechała - myślę, że tak się stało od ostatniej zmiany (tej kiedy zmieniła się szata graficzna).

Osobiście na starym Loterze wszysko bardziej mi się podobała - w mojej ocenie podstawową rzeczą jest przejrzyste/dobrze posegregowane/prężnie działające forum.

pozdrawiam - i z niecierpliwością czekam na zmiany (oby jak najszybsze)

Tomm (anonim)
Obrazek użytkownika Jakissssss
Co do obecnego lotera to ze

Co do obecnego lotera to ze wszystkim się zgadzam - strona jakby dogorywa, mało się dzieje, wrzutki są raczej średnie itp itd. Ale wszyscy, łącznie z redaktorem, mówią o tym jak to konkurencja im daleko nie odjechała i tak się zastanawiam o co Wam chodzi? od wielu lat ich strona wygląda dokładnie tak samo, forum też. moim zdaniem nie ma tam nic nadzwyczjnego. mają dużo, ciekawych wrzutek no i prężnie działają na fejsie, ale właściwie nic poza tym (nie nazwałbym tego "odjechaniem na kilometry"). tak szczerze to nawet obecny loter prezentuje się lepiej od ich strony. może admin z redakcją mogliby po prostu zadbać o ilość i jakość ofert i już by to tchnęło trochę życia w oczekiwaniu na nowości. no i trochę jak to napisał Leszek: obecna sytuacja na loterze wynika z tego, że odeszła spora liczba aktywnych użytkowników przez co wszystko tu wygląda na puste i zaniedbane. Miejmy nadzieję, że coś z tego nowego lotera (w końcu) wyjdzie i strona sie ruszy

Pozdrawiam - Tomek

Obrazek użytkownika kojot_lubin
Offline
Ostatnio był(a): 4 mies 5 dni temu
Dołączył: piątek, Maj 10, 2013 - 12:01
chodzi o to, ze tam sie

chodzi o to, ze tam sie wiecej dzieje. Więcej wrzutek - może mniej egzotyczne ale więcej. Większe forum - większa ilość informacji - przede wszystkim przyciagneli więcej użytkowników co skutkuje świeższym info z pierwszej ręki. Dużo więcej można się tam dowiedzieć. Do tego jakies boczne akcje (face/targi/koszulki). Grafika to rzecz drugorzędna - więc nie musi być zbyt często zmieniana (chociaż stary Loter bardziej mi pasował). To wg mnie tak w skrócie.

Może inaczej: to Loter obnizył loty :)

Co nie zmienia faktu, że i tak go lubię - dlatego z niecierpliwościa czekam na nową "wersję"

pozdro

zum
Obrazek użytkownika zum
Offline
Ostatnio był(a): 18 h 30 min temu
Dołączył: środa, Październik 8, 2014 - 20:20
Dawniej bylo sporo fajnego i

Dawniej bylo sporo fajnego i przydatnego materiału jak pdfy z miastami, atrakcjami i dojazdami z lotniska, czy info o tanich liniach w USA. Opisowke admina o podróży dookoła świata też mi się dobrze czytało. Mam nadzieję, że powrocicie w jakimś stopniu do wrzucania takiego materiału.

Dodatkowo jak ktoś wyżej zauważył, na f4f spora robotę robi forum, które żyje. Gdzie jest dużo osób i sporo się dzieje, o wiele rzeczy można pytać, sporo info z "pierwszej ręki" na wiele około lotniczych tematów.

Obrazek użytkownika retro1199
Offline
Ostatnio był(a): 1 dz 4 h temu
Dołączył: wtorek, Marzec 25, 2014 - 08:10
Dziękuje w imieniu swoim i

Dziękuje w imieniu swoim i redakcji za wszelkie Wasze sugestie i propozycje. Zapewniamy, że nie będziecie w tej kwestii zawiedzeni i wiele z tych rzeczy, które były wcześniej na Loterze, wrócą w nowej formie.

Pozdrawiamy :)

zum
Obrazek użytkownika zum
Offline
Ostatnio był(a): 18 h 30 min temu
Dołączył: środa, Październik 8, 2014 - 20:20
Zapomniałem o najważniejszym

Zapomniałem o najważniejszym ;)

Nie popsujcie dziennika lotów :D 

Obrazek użytkownika admin
Offline
Ostatnio był(a): 47 min 59 sek temu
Dołączył: czwartek, Wrzesień 18, 2014 - 13:29
Dziennik lotów poprawimy i

Dziennik lotów poprawimy i udoskonalimy :)

Obrazek użytkownika kfiaty
Offline
Ostatnio był(a): 1 mies 6 dni temu
Dołączył: środa, Listopad 7, 2012 - 12:41
myslę podobnie co kojot_lubin

myslę podobnie co kojot_lubin - szata graficzna i to jak wyglada strona, to tylko „dodatek”. Najwazniejsza jest treść, a z nią ostatnimi czasy bywało różnie ;) przecież nikt z nas nie wchodzi tutaj, żeby podziwiać piękne tło i zdjęcie na nagłówku, tylko po to, żeby przeczytać jakiś fajny artykuł, znaleźć inspiracje na kolejną podroź, ale przede wszystkim znaleźć ofertę TANICH LOTÓW. Wchodząc na strony informacyjne typu Onet nie wchodzimy żeby podziwiać wygląd, tylko żeby się czegoś dowiedzieć.

Ktoś napisał, ze konkurencja dobrze odjechała Loterowi, dzięki forum, którę tętni życiem. Tylko pytanie, kto najczesciej udziela się na forum? My - czyli stali bywalcy Lotera, a jak juz zauważył Leszek duża część stałych użytkowników odeszła/przestała się udzielać, więc możemy mieć trochę pretensje sami do siebie (nie chce usprawiedliwiać Admina i Redaktorów). Sam przyznaje, ze w ciągu ostatniego roku (a może i dłużej) przestałem się udzielać, mimo iż na stronę wchodzę regularnie i co najważniejsze nie przestałem latać, wiec coś tam mógłbym w miarę na temat powiedzieć ;) pozdrawiam!

Obrazek użytkownika irkolo
Offline
Ostatnio był(a): 15 min 58 sek temu
Dołączył: wtorek, Sierpień 24, 2010 - 20:00
Już "usprawniliście" dziennik

Już "usprawniliście" dziennik lotów...

http://www.loter.pl/importuj-loty

 

rico 434343 (anonim)
Obrazek użytkownika Jakissssss
Baju baju

Baju baju

DW
Obrazek użytkownika DW
Offline
Ostatnio był(a): 3 h 35 min temu
Dołączył: czwartek, luty 21, 2013 - 19:00
Witam wszystkich!

Witam wszystkich!

Chciałbym gorąco podziękować tym wszystkim, którzy zabrali głos w dyskusji i zmusili (ach któryż to już raz...) administrację do udzielenia jakiś wyjaśnień i miejmy nadzieję również działań. Wprawdzie mój kredyt zaufania do deklaracji Admina uległ hmm... "sporemu nadwątleniu" ale na szczęście osoba @retro1199 daje gwarancję, że rzeczywiście "obiecanki cacanki" maja szansę się urzeczywistnić. A więc poczekajmy cierpliwie jeszcze do końca roku i wtedy zobaczymy.... ;-))

bm
Obrazek użytkownika bm
Offline
Ostatnio był(a): 41 min 4 sek temu
Dołączył: piątek, Czerwiec 21, 2013 - 23:17
Anonimami i hejterami nie ma

Anonimami i hejterami nie ma się co przejmować. Też po przerwie wracam, bo nie lubię, jak się kopie leżącego. Sam też wiele wpadek zaliczyłem, wiem jak to jest. Jeśli, to wpadka, to czekam na tego nowego Lotera i mocno Adminowi i zespołowi kibicuję.

Retro 1199 nie ma wśród redaktorów. Może od tego, że się go tam umieści zacząć.

Wielu odeszło, ale wrócą wraz kolorami, bo teraz, Loter nieco zbladł. Powodzenia.

stały czytelnik... (anonim)
Obrazek użytkownika Jakissssss
Czołem Panowie! 

Czołem Panowie! 

Jestem czytelnikiem Lotera od dawna, ale jakoś nie miałem potrzeby rejestrowania się na forum i udzelania. Chciałbym podpytać jak idą pracę związane z uruchomieniem nowej strony? Kiedy możemy się jej mniej więcej spodziewać i z czego wynikają opóźnienia?

Druga kwestia to dlaczego w ostatnim czasie pojawia się tak mało ofert w porównaniu do konkurencji? Obecnie artykuły dodaje tylko Marcin Mandel i to w godzinach popołudniowych.  Na stronie mało jest wpisów sprzed godziny 15-16, a przecież wtedy też trafiają się fajne promocje. Może serwis przestał przynosić dochody i redakcja traktuje ten serwis już tylko jako okazję na dorobienie (co jest w pełni zrozumiałe)?  Nie wiem, ale jako wiernemu czytelnikowi trudno patrzeć, że ofert jest tak mało, a wszystko spoczywa na barkach chyba tylko Marcina. 

Czytelnik6666666 (anonim)
Obrazek użytkownika Jakissssss
Drodzy Panowie i Panie,

Drodzy Panowie i Panie,

Z nowym rokiem czas spojrzeć prawdzie w oczy i stwierdzić że administracja tego portalu to jedna wielka ściema. Od miesięcy, a niedługo od lat Admin i reszta zbywają nas szumnymi wpisami , za którymi nic nie idzie. "Ekipa" niech da sobie spokój, spakuje zabawki i niech idzie do domu. Nic tu po was ...... 

stały czytelnik... (anonim)
Obrazek użytkownika Jakissssss
Be przesady, ale parę słów

Be przesady, ale parę słów można by napisać co się dzieje. To zrozumiałe, że prace się przedłużają, a portal może nie być dochodowy, żeby pokryć nową wersję strony albo zatrudnić nowe osoby do pracy. Zresztą jak tu zarabiać, skoro pojawia się tak mało ofert podróży. Szacunek za wytrwałośc w pewnie niełatwym momencie (szczególnie dla Marcina Mandela), ale  jednak jakieś słowa wyjaśnienia należą się czytelnikom. No offence. 

Czytelnik6666666 (anonim)
Obrazek użytkownika Jakissssss
Nie szacunek, tylko głupota i

Nie szacunek, tylko głupota i naiwność. Administrator ma nas głęboko.........

stały czytelnik... (anonim)
Obrazek użytkownika Jakissssss
Nie no spokojnie. Ja tam

Nie no spokojnie. Ja tam wierzę, że admin to spoko gość i wyjaśni co się dzieje. Chociażby ogólnie co i jak. Bo to należy się czytelnikom. 

Obrazek użytkownika retro1199
Offline
Ostatnio był(a): 1 dz 4 h temu
Dołączył: wtorek, Marzec 25, 2014 - 08:10
Ponownie dziękujemy za Wasze

Ponownie dziękujemy za Wasze komentarze, bo to dla nas znak, że mimo wszystko Wam na nas zależy. :) Prace ciągle trwają, a pierwsze zmiany możecie już zauważyć chociażby na profilach użytkowników. Resztę zaprezentujemy jak będziemy gotowi na 100%. Pozdrawiamy ;)

DW
Obrazek użytkownika DW
Offline
Ostatnio był(a): 3 h 35 min temu
Dołączył: czwartek, luty 21, 2013 - 19:00
Ale @retro napiszcie wreszcie

Ale @retro napiszcie wreszcie KIEDY TO BĘDZIE?! Bo te obiecanki cacanki słyszymy już od chyba ponad roku (niedawno sam potwierdzałeś że "jesteśmy na UKOŃCZENIU ostatecznej wizji strony") i ciągle jakieś "siły wyższe" powodują przesunięcie terminu odsłony NOWEGO LOTERA. Przecież macie chyba jakiś harmonogram prac, jakieś plany, jakiś projekt, a tymczasem sprawiacie wrażenie kompletnego braku profesjonalizmu wprost dzieciniady!

Obrazek użytkownika admin
Offline
Ostatnio był(a): 47 min 59 sek temu
Dołączył: czwartek, Wrzesień 18, 2014 - 13:29
DW, taki duży projekt

DW, taki duży projekt tworzymy pierwszy raz. Harmonogram prac zakładał ukończenie portalu w maju. Wpadliśmy jednak na nowe pomysły i postanowiliśmy je dodać do projektu. Terminu nie podajemy, bo patrząc na sytuacje z przeszłości, możemy znowu bardzo się pomylić. Zdecydowaliśmy, że nie dodajemy już żadnych nowych pomysłów i w tej chwili okreslenie "wkrótce" jest bardzo realne. 

Obrazek użytkownika Leon Fettel
Offline
Ostatnio był(a): 4 mies 3 d temu
Dołączył: środa, Styczeń 24, 2018 - 19:47
a zostanie przywrócona

a zostanie przywrócona możliwosć importu lotów poprzez csv lub z myflightradar?

gość (anonim)
Obrazek użytkownika Jakissssss
o co tyle burzy płaciliście

o co tyle burzy płaciliście coś za ten serwis że tyle wymagaliście od admina?

gość (anonim)
Obrazek użytkownika Jakissssss
o co tyle burzy płaciliście

o co tyle burzy płaciliście coś za ten serwis że tyle wymagaliście od admina?

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.