Komunikat o błędzie

  • User warning: The following module is missing from the file system: mmenu. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • User warning: The following module is missing from the file system: loter. For information about how to fix this, see the documentation page. w _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (linia 1143 z /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).

sprawdź ceny lotów:

Norwegian: dwa nowe miasta w siatce połączeń do USA

Norwegian ogłosił uruchomienie lotów do dwóch kolejnych miast na zachodzie USA.

Od września 2017 Dreamlinery norweskiego taniego przewoźnika połączą Londyn Gatwick z Denver i Seattle. Tym samym zapełniane zostają "białe plamy" na mapie tanich połączeń do USA w środkowo-zachodniej i północno-zachodniej części kraju.

Póki co, ceny biletów nie zachwycają. Za loty w obie strony zapłacimy około 2000 PLN. Jesteśmy jednak pewni, że wkrótce pojawią się promocje i ceny zrównają się z tymi dostępnymi do Miami, Nowego Jorku, Los Angeles czy Oakland - czyli około 1000-1300 PLN w obie strony. Będziemy Was informować!

Comments

Obrazek użytkownika Kowalls
Super news! Chociaż szkoda, że równocześnie zawieszają trasę do Las Vegas. Leciałem kilka miesięcy temu i samolot w obie strony leciał pełny. Wiadomo coś o dalszych planach rozwoju Norwegiana? Miała być jakaś Ameryka Płd, a tu coraz to nowe trasy do USA.
Obrazek użytkownika retro1199
Zawieszenie lotów do LV tłumaczyli tym, że ich samoloty mają problem z odrywaniem się od pasa przy wysokich temperaturach panujących w Nevadzie, ale to było mocno naciągane. A co do Ameryki Płd. to dosłownie kilka dni temu CEO Norwegiana zapowiedział otwarcie linii obsługującej trasy krajowe w Argentynie. Ma liczyć 10 B737-800 i ma wozić pasażerów, których wg p.Kjosa do Argentyny Norwegian przywiezie z Londynu, Barcelony, czy Oslo. W tym samym wywiadzie prezes DY powiedział, że podobną bazę chcą otworzyć w Bangkoku i latać tam z Londynu i Paryża. Także będzie się działo za sprawą Norwegów. :)
Obrazek użytkownika kjlas
prezes DY? a co ty jakis uposledzony jestes ze nie mozesz napisac prezes Norwegiana? co to jest prezes DY?

Post new comment

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.