Ciekawe ceny w KLM na loty z Berlina lub Warszawy na Filipiny. Bilety z Berlina kosztują tylko 1548 PLN, a z Warszawy 1849 PLN. Loty z bagażem podręcznym. To co wyróżnia tę ofertę od innych ( oprócz ceny ), to fakt, że jest sporo terminów w sezonie ( również na ferie zimowe ) oraz bardzo wygodne przesiadki, a w zasadzie jedna przesiadka, bo w Tajpej mamy tylko międzylądowanie. Warto skorzystać.

 

Nadal dostępne są świetne ceny z Polski na Tajwan. Teraz w świetnych wiosennych terminach ( również na majówkę ). Ceny biletów zaczynają się od 1255 PLN. Loty z bagażem podręcznym do 12kg na pokładzie linii KLM/Air France. Polecamy!

Na dzisiejszej wspólnej konferencji Prezeydenta RP Andrzeja Dudy oraz Ambasador USA w Polsce Georgette Mosbacher ogłoszono oficjalną datę włączenia Polski do programu bezwizowego "Visa Waiver" - 11 listopada 2019r. Oznacza to, że od tej daty obywatele RP, którzy nie posiadają promesy, chcąc udać się do USA muszą złożyć wniosek o preautoryzację swojego pobytu w Stanach uzyskując ESTA. Kosztuje ona 14$ i upoważnia do podróżowania do USA na okres 90 dni. Dodatkowo ESTA jest ważna 2 lata. Wniosek o nią trzeba złożyć najpóźniej na 72h przed planowaną datą podróży.

Strony

Subskrybuj loter.pl RSS