Bardzo rzadki kierunek na Loterze - Nowa Kaledonia. Bilety z Europy zazwyczaj wyceniane są grubo powyżej 4000 PLN. Znaleźliśmy opcję obniżenia tej ceny, a zarazem dodanie Sydney do planu podróży. Całość składamy z dwóch oddzielnych biletów. 

 

Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice, Rzeszów i Poznań. Co łączy te miasta? Świetne ceny lotów do Toronto! Bilety do nabycia za niewiele ponad 1300 PLN. Loty liniami Luftansa i Air Canada, w niektórych przypadkach Swiss. Przesiadki głównie Monachium lub Franfurt ( lub Zurych ). Loty tylko z bagażem podręcznym, a terminy we wszystkich przypadkach na długi weekend majowy ( choć oczywiście możliwych terminów jest więcej ).

 

Ofertami podzielił sięz nami alborz - dziękujemy!

Ciekawa oblotówka zaproponowana przez naszego czytelnika alborza. Korzystamy z tanich lotów na Karaiby z Paryża. Bilet multi-city na trasie Paryż - Martynika i Barbados - Paryż liniami Corsair za 860 PLN. Do tego dokupujemy przelot w jedną stronę z Martyniki na Barbados liniami LIAT za 415 PLN. W sumie cały oblot za świetne 1285 PLN! 

Kolejna odsłona Szalonej Środy w PLL LOT. Tym razem w obniżonych cenach polecimy z Warszawy, Gdańska, Katowic, Krakowa, Lublina, Poznania, Rzeszowa, Szczecina, Wrocławia oraz Zielonej Góry do Podgoricy, Tbilisi, Stambułu, Tokio i Miami! Oferta ważna tylko do północy!

 

Lista kierunków, cen i okresów w jakich znajdziecie tańsze bilety prezentuje się następująco:

Strony

Subskrybuj loter.pl RSS