Świetna cena lotów na Hawaje z Warszawy. Bilety w cenie tylko 2363 PLN. Podróż w tej cenie z bagażem podręcznym na pokładach linii Finnair, American Airlines i British Airways. Co ważne, w przypadku lotów do Honolulu żadna z czterech przesiadek nie trwa dłużej niż 3h. Przy lotach do Lihue lub Kona będziemy za to mieć okazję zobaczyć kawałek Los Angeles, bowiem czekają nas po drodze dwie długie przesiadki w tym mieście. Terminy na listopad tego roku.

Super oferty lotów do Australii! Bilety z Berlina do Perth za 1855 PLN, a do Sydney za 1963 PLN! Dostępne daty z najniższymi cenami znajdziecie w naszym kalendarzu.

 

Loty realizowane są na pokładzie linii Scoot z przesiadkami w Singapurze. W cenę biletu wliczony jest duży bagaż podręczny.

Że z Niemiec do Panamy można dolecieć tanio, to już pomału przywykliśmy. Ale takie ceny i to w najlepszym możliwym okresie na odwiedzenie tego kraju, to jest bomba. Za loty z Berlina, z bardzo wygodnymi przesiadkami w Amsterdamie, zapłacicie tylko 1444 PLN. W podobnych cenach jest możliwość wyloty z Hamburga i Dusseldorfu. W tej cenie podróżujecie z bagażem podręcznym. Terminy od wrześnie do marca przyszłego roku – każdy wybierze najlepszy dla siebie.

 

Za oferty dziękujemy alborzowi i Deshriemu.

Świetne cena lotów z Berlina od Scoota. Znajdziecie tu m. in. Bali za 1460 PLN czy Australię za 1767 PLN i co najważniejsze loty w dobrym czasie na odwiedzenie tych miejsc. Wrzesień to jeden z lepszych miesięcy na odwiedziny Bali, wakacyjny szał turystyczny już się kończy a nadal trwa pora sucha. Można liczyć na ładną, bezdeszczową pogodę oraz na brak tłumów. Listopad w Zachodniej Australii jest już ciepły i bez większych opadów. W najlepszych cenach lecimy z bagażem podręcznym.

Świetnymi ofertami z Francji do Brazyli podzielili się z nami alborz i nucyk. Najlepsze ceny znajdziecie z Paryża do Rio de Janeiro i Sao Paulo, ale wyloty możliwe też z innych francuskich miast: Lyonu, Marsylii i Nicei. Ceny już od 890 PLN. Loty liniami Royal Air Maroc z bagażem nadawalnym i przesiadkami w Casablance ( w obie strony ) oraz zależnie od opcji w Rio lub Sao Paulo ( w jedną stronę ). Niektóre przesiadki w Casablance są na tyle długie, że pozwolą nam zobaczyć i to miasto. Terminy na listopad tego roku.

Tak tanio do Seulu z polskich miast nie było od ponad dwóch lat! Za bilety z lotnisk regionalnych zapłacimy tylko 1653 PLN. Do wyboru loty z Krakowa, Poznania, Wrocławia, Rzeszowa, Gdańska i Katowic. Po drodze wygodne przesiadki w Warszawie. Niewiele drożej, bo 1765 PLN, kosztują bezpośrednie loty z Warszawy! Cena zawiera bagaż nadawalny, a dostępny termin jest na początek czerwca tego roku.

Strony

Subskrybuj loter.pl RSS