Na dzisiejszej konferencji przedstawiciele Wizz Air ogłosily jeszcze większą ekspansję w Krakowie. Przede wszystkim drugi samolot w nowej bazie pojawi się wcześniej, a także poinformowano o dodaniu trzeciego samolotu w krakowskiej bazie. To pozwoli na uruchomienie 6 nowych połączeń. Węgierski przewoźnik zaoferuje loty do Birmingham, Eindhoven, Rzymu Fiumicino, Tel Awiwu, Turynu oraz do Reykjaviku.

 

Rekordowo tanio z Europy na egzotyczne Fidżi. Bilety na loty z Amsterdamu do Nadi kosztują tylko 2658 PLN, a z Paryża 2773 PLN. Loty na pokładzie linii Korean Air, z przesiadkami w Seulu. Najtańsza opcja z Amsterdamu jest z bardzo długą przesiadką w Seulu, jeżeli komuś to nie pasuje to 30 PLN więcej jest opcja z przesiadką krótszą. Ale myślimy, że przy tak długiej podróży, taka przesiadka może być idealna na „rozprostowanie kości”. W cenie mamy bagaż nadawalny. Terminy na jesień tego roku.

Na takie ceny z Warszawy czekaliśmy już dość długo. Bilety do Melbourne kosztują tylko 2443 PLN, a do Sydney 2523 PLN. Loty na pokładzie Air China, bagaż nadawalny w cenie biletu. Po drodze w obu przypadkach mamy bardzo długie przesiadki w Pekinie, idealne by rozprostować nogi pomiędzy długimi lotami i zobaczyć i to miasto. Terminy na wiosnę tego roku – sprawdźcie kalendarz dołączony do ofert.

Takich cen do miast położonych w środkowej Argentynie to nie pamiętamy. Loty z Warszawy do Mendozy, Cordoby lub Rosario kosztują tylko 1877 PLN! Loty na pokładzach linii Air France/KLM i LATAM Airlines Grup z przesiadkami w Paryżu i Santiago ( lub w Sao Paulo w przypadku Rosario ). Podróż tylko z bagażem podręcznym. Terminy sprawdzicie w ofertach poniżej.

Dobrymi cenami z Bułgarskich miast na Seszele podzielił się z nami alborz. Bilety z Sofii na Seszele kosztują 1786 PLN, a z Warny 1838 PLN. W obu przypadkach lecimy świetnymi Turkish Airlines, z przesiadkami w Stambule. W cenie bagaż nadawalny. Loty w tych cenach znajdziecie na ostatnie miesiące tego roku.

Fantastyczne ceny do Buenos Aires w poromocji linii KLM/Air France. Bilety już od 1859 PLN. Możliwe wyloty z czterech polskich miast: Warszawy, Krakowa, Gdańska i Wrocławia. Loty w najtańszej taryfie tylko z bagażem podręcznym, alee ten w tych liniach jest dosć duży, więc nie powinno być prolemu. Szczegóły w ofertach poniżej.

 

Takich cen z Polski do Argentyny nie było od wielu, wielu lat. Korzystajcie!

Bardzo dobre ceny lotów do Namibii na pokładzie Ethiopian Airlines z włoskich miast. Do wyboru, albo z Mediolanu za 1468 PLN, albo z Rzymu za 1523 PLN. Po drodze szybkie przesiadki w Rzymie ( tylko w przypadku lotów z Mediolanu ) oraz w Addis Abebie. W podróż możemy zabrać aż dwa bagaże nadawalne, a terminy znajdziecie w kalendarzu dołączonym do oferty.

 

Kolejna hitowa oferta z Europy do Chile! Tym razem bezpośrednie loty z Barcelony za rewelacyjne 1371 PLN! Podróż w najniższej cenie dostępna na przełomie maja i czerwca, a dokładne daty znajdziecie w naszym kalendarzu.

 

Loty realizowane na pokładzie linii LEVEL z wliczonym dużym bagażem podręcznym. Wszystkie szczegółowe informacje na temat przelotów oraz dat znajdują się poniżej.

 

Za wrzutkę dziękujemy naszemu użytkownikowi - Alborzowi.

Takiej ceny ze stolicy naszego zachodniego sąsiada na te egzotyczne wyspy jeszcze nie widzieliśmy! W zasadzie z żadnego europejskiego miasta takich cen nie pamiętamy ( no może oprócz EF od Kenya Airways – ale tam chyba transakcje były anulowane ). To świetna okazja by zobaczyć coś poza utartym szlakiem i na dodatek nie przepłacić.

 

Bardzo dobre ceny z aż trzech polskich miast na Curacao – tylko 1890 PLN. W tej cenie możliwe wyloty z Warszawy, Krakowa lub Gdańska. Lecimy liniami KLM z przesiadkami w Amsterdamie. W tej cenie podróż tylko z bagażem podręcznym. Terminy na marzec i kwiecień tego roku.

Strony

Subskrybuj loter.pl RSS