Mamy dla was super ceny biletów z Polski do Tajlandii! Za loty Wrocławia do Bangkoku na pokładzie linii KLM zapłacicie jedynie 1232 PLN. Z innych polskich miast zapłacicie niewiele więcej. Po drodze czekają was krótkie przesiadki w Amsterdamie. Ze stolicy Tajlandii bez problemu dostaniecie się również we wszystkie rejony Azji południowo-wschodniej. 

 

Ofertą z Warszawy podzielił się z nami Flipo oraz alborz– dziękujemy!

Świetna promocja KLM i Copa do Ameryki Środkowej. Poniżej znajdziecie oferty do Gwatemali, Salwadoru, Kostaryki, Nikaragui i Hondurasu w super cenach. Dość powiedzieć że bilety do Gwatemali kosztują tylko 1455 PLN! I do tego terminy na porę suchą! Loty w najniższej cenie z samym bagażem podręcznym do 12kg. Po drodze dość wygodne przesiadki w Amsterdamie i Panamie.

Leżące po drugiej stronie świata Palau lub Guam w bardzo dobrej cenie. Za bilety z Paryża na Guam zapłacicie tylko 1954 PLN!, a na Palau 2277 PLN. Nieco drożej ( ale za to bliżej ) jest z Pragi. Bilety Praga – Guam  kosztują 2674 PLN. Loty z bagażem nadawalnym na pokładzie linii China Airlines. Terminy sprawdźcie w ofertach poniżej.

 

Ofertami podzielił się z nami alborz, nucyk i Deshri - dziękujemy!

Świetne ceny lotów z Polski do Waszyngtonu. Bilety na przeloty liniami KLM z Gdańska kosztują tylko 1111 PLN! Z Warszawy tylko nieco drożej bo 1120 PLN. Po drodze szybkie przesiadki w Amsterdamie. W cenie mamy bagaż podręczny. Terminy na zimowy rozkład lotów ( od listopada do marca przyszłego roku ).

Jeśli planujesz urlop w Ameryce Południowej skorzystaj ze świetnych cen połączeń z polskich miast do Brazylii i Argentyny. Szczegóły lotów znajdziecie po wybraniu interesującej Was oferty. Podróż odbędziecie na pokładzie linii KLM lub Air France z przesiadkami odpowiednio w Amsterdamie lub Paryżu. W najniższej cenie wliczony jest tylko bagaż podręczny.

 

Za ponowne dodanie ofert dziękujemy Deshriemu i Alborzowi

Co za ceny pojawiły się w systemie Qatar Airways do Tajlandii, i to na świetny grudzień. Za bilety z Warszawy do Bangkoku zapłacimy tylko 1610 PLN, a na Phuket 1678 PLN. Loty z wygodnymi przesiadkami w Doha, w cenie oczywiście bagaż nadawalny. Loty jedną z najlepszych linii świata, a ceny niemal jak w tanich liniach.

 

Strony

Subskrybuj loter.pl RSS