Bardzo dobre ceny z Krakowa i Warszawy na Seszele. Za loty na pokładzie linii Emirates ( w przypadku Krakowa pierwsza część lotu – flydubai ) zapłacicie tylko 2099 PLN ( Kraków ) lub 2111 PLN ( Warszawa ). Co najważniejsze loty jeszcze w październiku, więc zdążymy jeszcze na tamtejszą porę suchą. Loty z bagażem podręcznym, szczegóły poniżej.

Świetna cena lotów na Tajwan z czterech polskich miast: Wrocławia, Warszawy, Krakowa i Gdańska. Bilety już za 1295 PLN. Loty z bagażem podręcznym do 12kg na pokładzie linii Air France / KLM. Po drodze przesiadki w Paryżu lub Amsterdamie. Terminy na jesień tego roku. Polecamy!

Obie topowe linie z Zatoki Perskiej latające do Warszawy mocno konkurują ze sobą cenowo, a korzystamy my, pasażerowie. Poniżej znajdziecie kilka najciekawszych ofert, gdzie w wynikach wyszukiwania znajdziecie na górze listy obie linie. Qatar oferując dwa loty dziennie proponuje także dużo lepszą ofertę przesiadek. W przypadku Emirates czasami trzeba się liczyć z dość długą przesiadką, którą swobodnie możemy wykorzystać na zwiedzanie Dubaju.

 

Wszystkie te oferty mają wliczony bagaż rejestrowany.

Pojawiła się fantastyczna oferta przelotów z Niemiec do Ekwadoru. Ceny zaczynają się od 1292 PLN za przeloty z Hamburga do Quito. Podróż odbędziemy m.in. na pokładzie linii Air France i KLM. W tytułowej cenie będziecie mogli zabrać ze sobą bagaż podręczny. 

 

Ofertą podzielił się z nami alborz – dziękujemy!

Jeśli marzysz o podróży do Singapuru lub chcesz, aby miasto posłużyło Ci jako przystanek przed dalszą eskapadą do Azji Południowo-Wschodniej lub Australii, to idealny moment na zakup biletów. Proponujemy Wam przeloty na pokładzie PLL LOT z bagażem rejestrowanym lub w niższej cenie, ale bez bagażu rejestrowanego, podróż holenderskimi liniami lotniczymi KLM. Wyprawę rozpocząć możecie w Warszawie bądź innych portal regionalnych takich jak Gdańsk, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice czy Rzeszów. Dostępne terminy są od listopada do marca. 

 

Strony

Subskrybuj loter.pl RSS