3 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Obrazek użytkownika damw
Offline
Ostatnio był(a): 19 h 49 min temu
Dołączył: poniedziałek, Listopad 27, 2017 - 09:53
napiwek dla stewardesy
<p>Cześć, Ostatnio byłem świadkiem jak pasażerka wciskała banknot stewardesie wzamian za wykonanie obowiązków w trakcie lotu. Stewardesa opierała się, ale wkońcu podziękowała i wzięła kase. Siedziałem po przekątnej wszystko widziałem i słyszałem, osobiście była to dla mnie żenująca sytuacja. Spotkaliście się z czymś podobnym? Czy to etyczne waszym zdaniem?</p>
Obrazek użytkownika retro1199
Offline
Ostatnio był(a): 5 dni 19 h temu
Dołączył: wtorek, Marzec 25, 2014 - 08:10
Uważam, że stewardessa wolała

Uważam, że stewardessa wolała przyjąć pieniądze niż ciągnąć tę żenującą dla niej sytuację. Na 90% pieniądze i tak trafiły do kasy, a nie do portfelu tej stewardessy.

Obrazek użytkownika Leszek.Warszawa
Offline
Ostatnio był(a): 10 h 1 min temu
Dołączył: czwartek, luty 6, 2014 - 05:07
Rzeczywiście, sytuacja bardzo

Rzeczywiście, sytuacja bardzo nietypowa. Przypuszczam że mógł to być pierwszy w życiu lot tej pasażerki. Mogła dostać jakieś jedzenie czy napój (zamówiony albo wliczony w cenę, zależnie jaka to była linia i trasa). Wówczas uznała stewardesę za.... kelnerkę, której wypada dać napiwek. Cóż, podróżując, nie tylko samolotem, spotykamy wiele dziwnych i nietypowych zachowań. Myślę że każdy z nas mógłby opowiedzieć ciekawe historie, których był świadkiem. A może też gafy które sam popełnił, np. nie znając miejscowej kultury czy niuansów językowych.

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.