Saloniki (SKG)

lotnisko Saloniki


Ostatnie artykuly dotyczące lotniska:

Tanie przeloty do Grecji. Saloniki z Warszawy za 262 PLN

Bardzo dobra cena na jesienne przeloty z Warszawy (Modlin) do kontynentalnej Grecji - Saloniki. Za bilety w obie strony w październiku zapłacimy w sumie 262 PLN w obie strony. Lecimy na pokładzie irlandzkiego Ryanaira, cena tytułowa jest więc dostępna dla wszystkich. W podróz możemy zabrać ze sobą dwie sztuki bagażu podręcznego.

 

 

Tanie noclegi - hotele i hostele znajdziecie jak zawsze na hotele.loter.pl.

 

Subskrybuje zawartość
odległość od centrum: 
16.9 km
9
Twoja ocena: Brak Średnia: 9 (1 ocena)

Komentarze

Obrazek użytkownika macdik
9

Lotnisko OK. Dobry i tani dojazd do miasta. Da się spokojnie przekimać czekając na poranny lot.

Obrazek użytkownika soytp

Małe, ale wystarczające lotnisko. Uciążliwością jego jest to, że przy odprawie nie możesz oddać bagażu, tylko zanieść go w inny punkt, gdzie zostanie prześwietlony i zabrany. Spora liczba stanowisk do odprawy. Niestety nie ma zbyt wielu miejsc siedzących - jedynie kilka ławek. Funkcjonują na nim biura sprzedaży biletów: Olimpic, Aegean, Cyprus, Turkish i Air Berlin. Jest wypożyczalnia samochodów. Jeden duży sklep bezcłowy, głównie zaopatrzony w alkohol i kosmetyki. Dojazd do lotniska autobusem miejskim (około 0,80 euro - stan na listopad 2012 r.). Co ciekawe na lotnisku nadal wisi reklama Centralwings :)Jeden lub dwa punkty gastronomiczne.
Uwaga: na lotnisku znajduje się biuro informacji turystycznej, które jest czynne jedynie w wybrane dni, radziłbym z niego skorzystać, zaopatrzyć się w nim w darmowe mapy czy foldery, gdyż BIT w centrum Salonik już nie istnieje. Mapę miasta można dostać też kupując bilet autobusowy.

Dodaj nowy komentarz

 
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Insert Google Map macro.

Więcej informacji na temat formatowania

Type the characters you see in this picture. (wersja dźwiękowa)
Wpisz znaki, które widzisz na obrazku powyżej. Jeśli nie potrafisz ich odczytać wyślij formularz jeszcze raz. W takim przypadku zostanie wygenerowany nowy obrazek.