Saloniki

średnia ocena lotniska:

8.5
Średnia: 8.5 (6 głosów)

artykuły o lotnisku

01/28/2016 - 17:20

Pojawiły się dobre ceny na wiosenne przeloty do północnej Grecji.

komentarze: 1
08/06/2015 - 18:47

Tym razem odwiedzimy Grecję kontynentalną: Saloniki (1,5 dnia), Ateny (2,5 dnia) oraz Kretę (pięć pełnych dni) w...

komentarze: 0
07/10/2015 - 16:53

Ryanair obniża ceny lotów do Grecji. Tanie bilety do Salonik za 138 PLN, na Kretę za 215 PLN oraz na Kos za 320 PLN w...

komentarze: 0
06/30/2015 - 11:10

Bardzo dobra cena dostępna na trasie Warszawa (Modlin) - Saloniki. Za przeloty w paźdznierku w obie strony zapałacimy...

komentarze: 4
06/15/2015 - 20:36

Ryanair obniżył właśnie cenę bezpośrednich przelotów na trasie Warszawa (Modlin) - Saloniki. Za bilety w obie strony...

komentarze: 0

oceń lotnisko i przyznaj gwiazdki

oceny i opinie o lotnisku

Obrazek użytkownika gość
Lotnisko nieduże. Różnica podstawowa przy odprawie nie oddajesz bagażu tylko wędrujesz z nim do następnego punktu gdzie sprawdzą czy niczego nie zamieniłeś i zeskanują bagaż.Oczywiście tworzy się tam kolejka , ale Grecy radzą sobie z tym sprawnie. Po kontroli bezpieczeństwa na górze wydaje się,że miejsc do siedzenia i cała hala jest za mała na to lotnisko.Na sklep wolnocłowy oddali taką samą powierzchnię.Kompletnie nieczytelne nagłośnienie - generalnie wydaję się panuje bałagan jednak Grecy radzą sobie z tym dobrze.

Moja ocena lotniska:: 

0
Obrazek użytkownika AAZ
MAKEDONIA THESSALONIKI AIRPORT - niewielki, kameralny port lotniczy. Dobra lokalizacja, niedrogi dojazd do centrum Salonik (2€, 40 min, autobus nr 78 kursuje co 45 min). Oferta gastronimiczna wystarczająca, ceny normalne - czyli jak na lotnisko przystało - drogo.

Moja ocena lotniska:: 

8
Obrazek użytkownika macdik
Lotnisko OK. Dobry i tani dojazd do miasta. Da się spokojnie przekimać czekając na poranny lot.

Moja ocena lotniska:: 

9
Obrazek użytkownika soytp
Małe, ale wystarczające lotnisko. Uciążliwością jego jest to, że przy odprawie nie możesz oddać bagażu, tylko zanieść go w inny punkt, gdzie zostanie prześwietlony i zabrany. Spora liczba stanowisk do odprawy. Niestety nie ma zbyt wielu miejsc siedzących - jedynie kilka ławek. Funkcjonują na nim biura sprzedaży biletów: Olimpic, Aegean, Cyprus, Turkish i Air Berlin. Jest wypożyczalnia samochodów. Jeden duży sklep bezcłowy, głównie zaopatrzony w alkohol i kosmetyki. Dojazd do lotniska autobusem miejskim (około 0,80 euro - stan na listopad 2012 r.). Co ciekawe na lotnisku nadal wisi reklama Centralwings :)Jeden lub dwa punkty gastronomiczne. Uwaga: na lotnisku znajduje się biuro informacji turystycznej, które jest czynne jedynie w wybrane dni, radziłbym z niego skorzystać, zaopatrzyć się w nim w darmowe mapy czy foldery, gdyż BIT w centrum Salonik już nie istnieje. Mapę miasta można dostać też kupując bilet autobusowy.

Moja ocena lotniska:: 

0