Saloniki

średnia ocena lotniska:

8.14286
średnia: 8.1 (głosów: 7)

artykuły o lotnisku

05/04/2018 - 09:06

Okazja na 4-dniowy wypad do północnej Grecji.

komentarze: 2
04/20/2017 - 20:42

Tanie przeloty z Warszawy (Modlin) na Półwysep Chalcydycki w maju. Za bilety w obie strony zapłacimy 192 PLN.

komentarze: 0
03/02/2017 - 20:20

Pomysł na podróż w czerwcu: odwiedzimy Półwysep Chalcydycki, wyspę Lesbos oraz na deser Ateny. Za wszystkie bilety lotnicze z Warszawy (Modlin)...

komentarze: 0
02/26/2017 - 14:32

Przywitajcie wiosnę w Grecji! Bilety w bardzo okazyjnej cenie!

komentarze: 0
08/04/2016 - 07:23

(EDIT: 15.24) Październikowe przeloty na trasie Warszawa (Modlin) - Saloniki za 226 PLN w obie strony (pn-czw) oraz z weekendem.

komentarze: 0

oceń lotnisko i przyznaj gwiazdki

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.

oceny i opinie o lotnisku

Obrazek użytkownika gość
Lotnisko nieduże. Różnica podstawowa przy odprawie nie oddajesz bagażu tylko wędrujesz z nim do następnego punktu gdzie sprawdzą czy niczego nie zamieniłeś i zeskanują bagaż.Oczywiście tworzy się tam kolejka , ale Grecy radzą sobie z tym sprawnie. Po kontroli bezpieczeństwa na górze wydaje się,że miejsc do siedzenia i cała hala jest za mała na to lotnisko.Na sklep wolnocłowy oddali taką samą powierzchnię.Kompletnie nieczytelne nagłośnienie - generalnie wydaję się panuje bałagan jednak Grecy radzą sobie z tym dobrze.

Moja ocena lotniska:: 

0
Obrazek użytkownika AAZ
MAKEDONIA THESSALONIKI AIRPORT - niewielki, kameralny port lotniczy. Dobra lokalizacja, niedrogi dojazd do centrum Salonik (2€, 40 min, autobus nr 78 kursuje co 45 min). Oferta gastronimiczna wystarczająca, ceny normalne - czyli jak na lotnisko przystało - drogo.

Moja ocena lotniska:: 

8
Obrazek użytkownika macdik
Lotnisko OK. Dobry i tani dojazd do miasta. Da się spokojnie przekimać czekając na poranny lot.

Moja ocena lotniska:: 

9
Obrazek użytkownika soytp
Małe, ale wystarczające lotnisko. Uciążliwością jego jest to, że przy odprawie nie możesz oddać bagażu, tylko zanieść go w inny punkt, gdzie zostanie prześwietlony i zabrany. Spora liczba stanowisk do odprawy. Niestety nie ma zbyt wielu miejsc siedzących - jedynie kilka ławek. Funkcjonują na nim biura sprzedaży biletów: Olimpic, Aegean, Cyprus, Turkish i Air Berlin. Jest wypożyczalnia samochodów. Jeden duży sklep bezcłowy, głównie zaopatrzony w alkohol i kosmetyki. Dojazd do lotniska autobusem miejskim (około 0,80 euro - stan na listopad 2012 r.). Co ciekawe na lotnisku nadal wisi reklama Centralwings :)Jeden lub dwa punkty gastronomiczne. Uwaga: na lotnisku znajduje się biuro informacji turystycznej, które jest czynne jedynie w wybrane dni, radziłbym z niego skorzystać, zaopatrzyć się w nim w darmowe mapy czy foldery, gdyż BIT w centrum Salonik już nie istnieje. Mapę miasta można dostać też kupując bilet autobusowy.

Moja ocena lotniska:: 

0