Saloniki (SKG)

lotnisko Saloniki


Ostatnie artykuly dotyczące lotniska:

Tanie przeloty do Grecji. Bilety z Warszawy za 192 PLN

Świetna cena na bezpośrednie loty z Warszawy do Grecji! Bilety Ryanaira do Salonik spadły poniżej 200 PLN. Za podróż w obie strony zapłacimy dokładnie 192 PLN. Saloniki to dobra baza wypadowa do zwiedzania północnej Grecji, np. półwyspu Chalcydyckiego, czy klasztorów w Meteorach. Podróż w ciepłej końcówce maja. Wypożyczenie samochodu na lotnisku od 113 PLN za dobę (oferty poniżej). 

Oferty w hotelach i hostelach na hotele.loter.pl. Oferty w kwaterach prywatnych na Wimdu

Subskrybuje zawartość
odległość od centrum: 
16.9 km
0
Twoja ocena: Brak

Komentarze

Obrazek użytkownika soytp

Małe, ale wystarczające lotnisko. Uciążliwością jego jest to, że przy odprawie nie możesz oddać bagażu, tylko zanieść go w inny punkt, gdzie zostanie prześwietlony i zabrany. Spora liczba stanowisk do odprawy. Niestety nie ma zbyt wielu miejsc siedzących - jedynie kilka ławek. Funkcjonują na nim biura sprzedaży biletów: Olimpic, Aegean, Cyprus, Turkish i Air Berlin. Jest wypożyczalnia samochodów. Jeden duży sklep bezcłowy, głównie zaopatrzony w alkohol i kosmetyki. Dojazd do lotniska autobusem miejskim (około 0,80 euro - stan na listopad 2012 r.). Co ciekawe na lotnisku nadal wisi reklama Centralwings :)Jeden lub dwa punkty gastronomiczne.
Uwaga: na lotnisku znajduje się biuro informacji turystycznej, które jest czynne jedynie w wybrane dni, radziłbym z niego skorzystać, zaopatrzyć się w nim w darmowe mapy czy foldery, gdyż BIT w centrum Salonik już nie istnieje. Mapę miasta można dostać też kupując bilet autobusowy.

Dodaj nowy komentarz

 
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Insert Google Map macro.

Więcej informacji na temat formatowania

Type the characters you see in this picture. (wersja dźwiękowa)
Wpisz znaki, które widzisz na obrazku powyżej. Jeśli nie potrafisz ich odczytać wyślij formularz jeszcze raz. W takim przypadku zostanie wygenerowany nowy obrazek.