Porto

średnia ocena lotniska:

8.2381
średnia: 8.2 (głosów: 21)

artykuły o lotnisku

11/17/2017 - 18:47

Ryanair oferuje tanie loty na trasie Warszawa Modlin - Porto. Za bilety w obie strony zapłacimy 144 PLN. 

komentarze: 0
09/22/2017 - 16:21

Ryanair oferuje tanie przeloty z Warszawy (Modlin) do Porto. Za bilety w obie strony zapłacimy 188 PLN. 

komentarze: 0
09/18/2017 - 20:08

Pomysł na podróż w listopadzie z Warszawy: odwiedzimy Porto oraz Maderę. Za wszystkie loty zapłacimy 349 PLN.

komentarze: 0
09/15/2017 - 20:43

Pomysł na podróż w listopadzie: Azory i Porto z Berlina. Za wszystkie bilety zapłacimy 350 PLN. 

komentarze: 0
09/03/2017 - 09:37

Wizz Air oferuje tanie przeloty z Warszawy do Porto za 158 PLN w obie strony (z WDC). Bez członkostwa zapłacimy 248 PLN. 

komentarze: 0

poradniki dotyczące lotniska

12/29/2013 - 20:56

Kolejny odcinek z serii poradników "w pigułce" w PDF-ie do wydruku na jednej kartce lub na tablet. Tym razem opracowaliśmy Porto. To piękne miasto położone w północnej Portugalii pojawia się na naszych łamach bardzo...

komentarze: 4

oceń lotnisko i przyznaj gwiazdki

oceny i opinie o lotnisku

Obrazek użytkownika przejk
Lotnisko przestronne i doskonale połączone z miastem. Ogólnie bardzo wygodnie :)

Moja ocena lotniska:: 

10
Obrazek użytkownika kkeczyy
Dobry dojazd metrem do lotniska. Duza strefa gastronomiczna i handlowa.

Moja ocena lotniska:: 

9
Obrazek użytkownika retro1199
Bardzo przestronne, nowoczesne i wygodne lotnisko. Dojazd metrem lub autobusem do centrum. Niestety ostatnie metro z lotniska pokrywa się z godziną przylotu z WAW, więc trzeba się śpieszyć. Około kilometra od lotniska jest stacja innej linii. Na lotnisku jest spora oferta gastronomiczna i handlowa. Ceny butelek porto nie są zbyt wygórowane.

Moja ocena lotniska:: 

10
Obrazek użytkownika Marcin Mandel
Bardzo dobry dojazd do centrum (tramwaj/metro, a w nocy autobus 3M za 1,90 EUR). Bardzo przestronne i funkcjonalne. Darmowy internet bez limitu, działa bez przeszkód. Nie ma się do czego przyczepić.

Moja ocena lotniska:: 

9
Obrazek użytkownika spodoptera
Przestronne, wygodne i czyste lotnisko z dobrymi sklepami, darmowym netem i do tego świetnie skomunikowane z centrum miasta (choć "metro" w Porto mogłoby jeździć szybciej ;) Do tego dobre oznakowanie i naprawdę solidna obsługa. Trudno się do czegoś przyczepić.

Moja ocena lotniska:: 

9
Obrazek użytkownika otakesan
Chyba jedno z najlepszych lotnisk w Europie, o ile nie najlepsze. Bardzo przestronne, świetnie zorganizowane. Doskonały dojazd. Sprawna odprawa i obsługa. Kontrola bezpieczeństwa na poziomie i szybka. Toalety z prysznicami, utrzymane w doskonałej czystości. Darmowy net.Do tego wizualnie bardzo ładne.

Moja ocena lotniska:: 

10
Obrazek użytkownika bozena377
Nowoczesne, czyste,przestronne lotnisko. Sporo miejsca do siedzenia, dystrybutory z woda, internet gratis, sporo sklepów. świetna, szybka, tania komunikacja metrem.Jedno z lepszych w Europie.

Moja ocena lotniska:: 

10
Obrazek użytkownika gość
Jedno z lepszych lotnisk na jakich zdarzyło mi się być. Duże, nowoczesne, czyste. B. dobra komunikacja z centrum miasta, metro od razu przy lotnisku. Na uwagę zasługują również darmowe dystrybutory z wodą.

Moja ocena lotniska:: 

9
Obrazek użytkownika Lepolak
Schludne i nowoczesne lotnisko, dobry dojazd na lotnisko z centrum miasta w dzień jak i nocą.

Moja ocena lotniska:: 

7
Obrazek użytkownika gość
Duże i nowoczesne lotnisko natomiast obsługa skandaliczna. Miałem lot Ryanair Porto - Lizbona który był ostatecznie opóźniony o 3 godziny. Przed wylotem na wyświetlaczu caly czas było powowiadomienie o wylocie o czasie (nawet po 2 godzinach od upływu teoretycznej godz wylotu!). Obsługa lotniska po pytaniach mówiła że nie wie co sie dzieje z samolotem (!) i zaraz natychmiast po uzyskaniu info zostanie wyświetlona. Po 140 min od teoretycznej godz wylotu zostaliśmy wpuszczeni do gate (by nie musieli nam zapewnić posiłku) po czym staliśmy w rękawie 45 min. Absolutnie najgorsza obsługa z jaką spotkałem się do tej pory.

Moja ocena lotniska:: 

1
Obrazek użytkownika Patryk
Nowoczesne lotnisko z wszystkimi udogodnieniami. Świetna komunikacja z miastem, nawet w nocy.

Moja ocena lotniska:: 

9
Obrazek użytkownika rebelde89
bardzo przyjemne, nowoczesne lotnisko o ciekawej konstrukcji. świetna komunikacja z centrum - stacja metra tuż obok wejścia do terminalu (mając karte andante bilet kosztuje ok 1,80 euro). lotnisko otwarte calą dobę wiec można przenocować w razie potrzeby. sa też nocne autobusy które jeżdzą do Aliados/Trynidade w centrum miasta. bardzo czysto i sprawna obsluga, sporo sklepów.

Moja ocena lotniska:: 

0