Oslo Torp (TRF)

lotnisko Oslo Torp
Pełna nazwa: 
Sandefjord Lufthavn Torp
Nazwa potoczna: 
Oslo Torp
dojazd na lotnisko / z lotniska: 
  • autobus:

Torp-Expressen:  specjalna linia autobusowa łącząca lotnisko Torp z centrum Oslo. Czas przejazdu to 1 godzina i 50 minut. Autobus odjeżdża z lotniska 30 minut po przylocie samolotów Wizz Air lub Ryan air (w razie opóźnienia przylotu autobus czaka na pasażerów).  Torp - Expressen jedzie przez Drammen, Asker, Lysaker, Sjølyst i dojeżdża do Oslo Busterminal. Koszt przejazdu w jedną stronę 90 PLN (dzieci 45 PLN), w obie strony 150 PLN. Bilety można kupić u kierowcy lub na lotnisku. 

  • pociąg:

Pociąg z lotniska Torp do Oslo kursuje ze stacji Sandefjord Airport Torp, która położona jest 4 minuty jazdy busem z terminalu. Cena busa wliczona jest w cenę biletu kolejowego. Przejazd trwa ok. 1h 45 min. Pociągi kursują co około godzinę. Bilet w jedną stronę kosztuje około 100 PLN. Bilety można kupić na stronie norweskich kolei: www.nsb.no.

 

odległość od centrum: 
119.0 km
6.9375
Twoja ocena: Brak Średnia: 6.9 (16 głosów)

Komentarze

Obrazek użytkownika tomeg
8

Lotnisko jak lotnisko... Nie największe ale ciasnoty nie ma. Jedynie dla fanów lotnictwa jest tam znakomity punkt spotterski :)

Obrazek użytkownika macdik
4

Do wiadomości zainteresowanych, parking koło lotniska w godzinach wieczornych jest zamknięty na klucz, więc nie ma możliwości przenocowania. Można się udać na drugi parking, na parterze jest farelka i teoretycznie można przekimać. Nie wpadli na to że trzeba go zamknąć. Po godzinie 1 w nocy wszedł pracownik lotniska, spytał skąd jestem i pozwolił mi przekimać do 4 rano, byle bym przed wyjściem wyłaczył ogrzewanie.

Obrazek użytkownika gość

Nie

Obrazek użytkownika gość

mam pytanie: czy jeśli przylatuje na lotnisko wieczorem a wcześnie rano mam odlot z tego samego lotniska to czy mogę na nim zostać i przenocować pomimo że go zamykają .

Obrazek użytkownika kriss
4

Małe ale przyjemne lotnisko. Niestety niska ocena bo zamykane na noc 1:00 - 4:15 :-(

Obrazek użytkownika matbit
5

Bardzo małe lotnisko, bardzo drogo w terminalu, dojazd do Oslo także bardzo drogi plusem możliwość przesiadki na kilka fajnych tanich połączeń.

Obrazek użytkownika Simon
7

przyjemne lotnisko. Czysto i schludnie. Darmowy autobus dowozi do stacji Torp, gdzie można się przesiąść na pociąg. Cena biletu do Sandefjord to 40 koron. Czas jazdy-4 min.

Obrazek użytkownika kss
9

niewielkie, przytulne lotnisko, z darmowym wifi, miłą obsługą

Obrazek użytkownika gość
8

jak bardzo sobie chwale to lotnisko. Dobry szybki dojazd kolejką. Troche fot z okolic TORP możecie znaleźć pod linkiem: http://www.madziamariusz.com/category/norwegia/

Obrazek użytkownika ciamek
9

Samo lotnisko bardzo sensowne i przejrzyste, z darmowym wifi i sympatyczną obsługą. Dobry dojazd do Oslo i Sandefjord. Zabijają tylko norweskie ceny ;-)
Minus za zamykanie od 24 do 4 rano.

Obrazek użytkownika maarten
8

Nieduże, ale przyjazne lotnisko. Sporo tanich lotów, czyste i zadbane. Warto odwiedzić pobliskie Sandefjord :).

Obrazek użytkownika Patryk
8

Dobrze zorganizowany port. Fakt, że na odludziu, ale spod terminalu bezpłatny autobus, który w 4 minuty dowozi do stacji kolejowej.

Obrazek użytkownika gość
10

witamy w norge , gdzie transport kosztuje :) ehhehe
pozdrawiam

Obrazek użytkownika macdik
1

Dojazd bardzo drogi, kompletne zadupie.

Obrazek użytkownika gość
4

Małe lotnisko na totalnym wygwizdowie. Jedynym minusem jest zamknięcie go po przylocie ostatniego samolotu. Lotnisko jest od godziny 24 do godziny 4 rano nieczynne. Nie można na nim nocować. Jedyną opcją jest klatka schodowa parkingu. Polecam zabrać karimatę i spiwór.

Obrazek użytkownika Atamanka
8

Drogi dojazd do Oslo.

Obrazek użytkownika gość
10

Bardzo miła obsługa przy kupnie biletów, wszystko przejrzyście nawet dla osób starszych, bez kolejek latem!

Obrazek użytkownika gość

powstał portal turystyczny o lotnisku: http://torp.pl ; mysle ze ciekawy znalazlem tam informacje które potrzebowalem
pozdrawiam
Mike

Dodaj nowy komentarz

 
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Insert Google Map macro.

Więcej informacji na temat formatowania

Refresh Type the characters you see in this picture. Type the characters you see in the picture; if you can't read them, submit the form and a new image will be generated. Not case sensitive.  Switch to audio verification.