Komunikat o błędzie

  • User warning: The following module is missing from the file system: mmenu. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • User warning: The following module is missing from the file system: loter. For information about how to fix this, see the documentation page. w _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (linia 1143 z /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).

Oakland

średnia ocena lotniska:

9
średnia: 9 (1 głos)

artykuły o lotnisku

03/09/2015 - 14:40

Doskonała okazja na wycieczkę na zachodnie wybrzeże USA - do Kalifornii. Znaleźliśmy opcję lotów, na pokładzie...

komentarze: 2
01/07/2015 - 22:04

Wiosenne przeloty do USA w bardzo dobrych cenach od Norwegiana (...

komentarze: 4
04/25/2014 - 10:30

Ciekawa propozycja na przeloty z Londynu (Gatwick) na jedną z wysp archipelagu Malych Antyli - Arubę. Za bilety na tą...

komentarze: 0

oceń lotnisko i przyznaj gwiazdki

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.

oceny i opinie o lotnisku

Obrazek użytkownika retro1199
Bardzo fajne lotnisko. Zupełnie inne niż większość europejskich przez niski terminal. W ogóle są dwa terminale: jeden tylko dla Southwesta (z dedykowanym self checkinem, gateami itd.) i drugi dla reszty przewoźników (m.in LEVEL). Dobry i szybki dojazd BARTem zarówno do Oakland jak i do każdego innego miejsca w Bay Area (również do centrum San Francisco - ok 10$ OW). Wystarczająca oferta gastronomiczna (lepsza w terminalu Southwesta).

Moja ocena lotniska:: 

9