Kijów Żuliany

średnia ocena lotniska:

6.72222
średnia: 6.7 (głosów: 18)

artykuły o lotnisku

01/04/2018 - 10:36

Pomysł na podróż wiosną: odwiedzimy Wilno oraz Kijów. Za wszystkie trzy loty linią Wizz Air zapłacimy 128 PLN (z WDC) lub 204 PLN (bez wykupionego...

komentarze: 0
03/29/2017 - 20:36

Świetna cena na nowej trasie Lublin - Kijów. Za bilety w obie strony zapłacimy 88 PLN. Podróż jesienią (piątek-poniedziałek).

komentarze: 0
03/13/2017 - 19:33

Wizz Air ogłosił dziś uruchomienie dwóch tras z Polski na Ukrainę: z Poznania i Lublina polecimy do Kijowa. Nowe połączenie również z Berlina (SXF...

komentarze: 2
02/23/2017 - 19:25

Bezpośrednie przeloty z Katowic do Kijowa za 98 PLN w obie strony. Podróż w drugiej połowie maja (wtorek - sobota).

komentarze: 0
09/29/2016 - 06:31

Kolejna nasza propozycja na sylwestra: Kijów. Za bilety w obie strony z Gdańska zapłacimy 178 PLN (z WDC) lub 258 PLN (dla pozostałych).

komentarze: 0

oceń lotnisko i przyznaj gwiazdki

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.

oceny i opinie o lotnisku

Obrazek użytkownika damw
Lotnisko przestronne, w którym jest kilka sklepów wolnocłowych. Do przystanku komunikacji miejskiej trzeba przejść kilkaset metrów. Odprawa biletów połączona z bramką bezpieczeństwa.

Moja ocena lotniska:: 

8
Obrazek użytkownika Leszek.Warszawa
Ogólne wrażenia pozytywne. Dobry dojazd trolejbusem nr 9 do samego centrum. Inna linia trolejbusowa -22- dowiezie do zachodnich dzielnic Kijowa, z możliwością przesiadki na metro. Bilety kupujemy u konduktorki, cena zaledwie 4 UAH (0.13 EUR), ale bez możliwości przesiadki. Jeśli chodzi o sam terminal to znajdziemy tam trochę sklepów i barów. Jest też punkt informacji turystycznej - niestety był chwilowo nieczynny. Kontrola bezpieczeństwa i graniczna kulturalna i bezproblemowa.

Moja ocena lotniska:: 

8
Obrazek użytkownika AAZ
Fajne, niewielkie i sprawnie działające lotnisko blisko centrum Kijowa. Nie trzeba dalekich wycieczek do Boryspola (lotnisko KBP). Polecam. Dojazd Uberem do centrum kosztuje max 60UAH

Moja ocena lotniska:: 

8
Obrazek użytkownika Marcin Mandel
Małe, ale ładne lotnisko. Czyste toalety, wifi gratis. Dobry dojazd do centrum np. trolejbusem nr 9 za 3 UAH. Już oczywiście można mieć swoją wydrukowaną kartę pokładową (Wizz Air).

Moja ocena lotniska:: 

7
Obrazek użytkownika Buczas
bardzo przyjemne, chociaż niezbyt duże lotnisko, czysto, sprawna obsługa, kilka sklepów wolnocłowych. Jak dla mnie pozytywne wrażenie.

Moja ocena lotniska:: 

8
Obrazek użytkownika Patryk
Nowy terminal jest niewielki przez co jest tak kameralnie. Schludnie i czysto, ale zwyczaje wschodnie niestety. Razi brak solidnej informacji. Przy odprawie lotu wizz air też jakoś dziwnie, bo karty pokładowe wydrukowane samodzielnie nie są honorowane a na stanowisku odprawy bagażowej wystawiają normalne bilety. Oznacza to, że nawet jak ktoś ma tylko bagaż podręczny to i tak musi odstać w kolejce do odprawy. Na lotnisku czynne są dwa niewielkie sklepy wolnocłowe.

Moja ocena lotniska:: 

6
Obrazek użytkownika gość
Lotnisko dopiero się buduje. W połowie 2011 r. odprawy w prowizorycznym budynku, ale w tle budowany był prawdziwy terminal. Bagaże pakowane ręcznie, ale obchodzą się z nimi jak z kryształami.

Moja ocena lotniska:: 

6