Hawana

średnia ocena lotniska:

5.28571
średnia: 5.3 (głosów: 7)

artykuły o lotnisku

04/27/2018 - 12:43

Bardzo dobra cena linii Condor na trasie Praga - Hawana - Praga

komentarze: 0
01/07/2018 - 18:30

Turkish Airlines oferują przeloty z Warszawy do Hawany w atrakcyjnej cenie. Za bilety w obie strony zapłacimy 1862 PLN. 

komentarze: 0
03/11/2017 - 12:36

Tanie przeloty z Berlina na Kubę, do Hawany. Za bilety w obie strony zapłacimy 1731 PLN.

komentarze: 0
02/25/2017 - 10:11

Bardzo dobra cena bezpośrednich przelotów z Kolonii do Hawany na początku wakacji. Za bilety w obie strony zapłacimy 1552 PLN.

komentarze: 0
02/16/2017 - 20:17

Turkish Airlines, najlepsze europejskie linie oferują ciekawą opcję przelotów do Hawany. Za bilety w obie strony zapłacimy 1985 PLN.

komentarze: 0

oceń lotnisko i przyznaj gwiazdki

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.

oceny i opinie o lotnisku

Obrazek użytkownika kiwi2013
Bardzo małe lotnisko, do czystych nie nalezy, chaotyczne bardzo, brak Internetu, powyjściu z lotniska nie można wrócić np do WC, kolejka do kantoru "" liczona w godzinach.... Czyć, że to taka komuna, ale przyznam się szczerze, że miało to swój urok :)

Moja ocena lotniska:: 

5
Obrazek użytkownika xpabloxx1
Małe, brudne, z dachu deszcz padał i były wszędzie porozstawiane kubły na wodę. Obsługa miła i pomocna. Brak autobusów do centrum, chyba, że się jest w jakiejś zorganizowanej grupie. Długie kolejki aby wymienić pieniądze i nie tylko na lotnisku ale także w centrum. Ciekawe doświadczenia w taksówkach, bardzo starych gdzie urwałem przez przypadek lusterko ;) Mili kierowcy, rozmowni, przez odjazdem ustalić cenę przejazdu. Ja płaciłem z lotniska do kwatery prywatnej 25 cuc, a z powrotem 20 nie autoryzowaną taksówką.

Moja ocena lotniska:: 

6
Obrazek użytkownika piotrek_laska
Raczej średnie wrażenia z tego lotniska. Od samego momentu wyjscia z samolotu człowiek ma wrazenie że jest pod szczegółowa kontrolą. Taksówkarze strasznie kombinują jak chcesz dojechac do centrum na jakis konkretny adres sciemnia ze nie ma takiego miejsca itp a on zna lepszy nocleg

Moja ocena lotniska:: 

5
Obrazek użytkownika chmielaq
Nie za duże lotnisko w starym komunistycznym stylu. Po przylocie nie warto słuchać podpowiadaczy, żeby wymienić pieniądze wychodząc z budynku. Kantory są na pierwszym piętrze. Przy wylocie najpierw trzeba się odprawić i z boarding card pójść do budki obok kantoru żeby zapłacić opłatę wylotową w cenie 25 CUC. Udało mi sie wczesniej odprawić on-line ale i tak musiałem iść do stanowiska check-in aby dostać karte pokładową. Na lotnisku dość czysto i szybka odprawa.

Moja ocena lotniska:: 

5