Komunikat o błędzie

  • User warning: The following module is missing from the file system: mmenu. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • User warning: The following module is missing from the file system: loter. For information about how to fix this, see the documentation page. w _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (linia 1143 z /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).

Genewa

średnia ocena lotniska:

6.33333
średnia: 6.3 (głosów: 21)

artykuły o lotnisku

07/13/2016 - 08:36

Bardzo dobre wieści z krakowskiego lotniska. Począwszy od 1 listopada brytyjski przewoźnik uruchomi aż cztery nowe trasy!

komentarze: 4
03/14/2016 - 18:15

Dziś linia ogłosiła uruchomienie nowej trasy z Warszawy do Neapolu, ale niestety wycofała się z połączenia Warszawa - Genewa. Ostatni lot odbędzie...

komentarze: 1
02/22/2016 - 21:23

Malownicze Chamonix na wiosnę w świetnej cenie!

komentarze: 2
12/29/2015 - 20:28

Bilety na wiosnę do Szwajcarii z Warszawy za rewelacyjne 78 PLN w obie strony.

komentarze: 0
12/03/2015 - 16:24

Doskonała propozycja dla narciarzy i snowboardzistów w szczycie sezonu zimowego! Lecimy w Alpy Franuskie do Chamonix-...

komentarze: 2

oceń lotnisko i przyznaj gwiazdki

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.

oceny i opinie o lotnisku

Obrazek użytkownika DW
Nieduże lotnisko, z hali przylotów przechodzi się przez halę z karuzelami na bagaż i przy wyjściu stoi automat z darmowymi biletami na komunikację miejską w Genewie ważny 80 min. Kolejny taki bezpłatny bilet (jednodniowy) można dostać w hotelu. Dojazd z/na lotnisko/miasto pociągiem ok. 5-7 min, pociągi w szczycie co 20 min. Przy odlotach lepiej wziąć 10-15 min zapasu na dojście do gatu. Security sprawne bez kolejek.

Moja ocena lotniska:: 

7
Obrazek użytkownika gość
Lotnisko średnio przyjemne, i średniej wielkości, a mimo to można się tam zgubić poprzez nieraz nieczytelne oznakowanie. Stosunkowo długie oczekiwanie na bagaż, taśma w pewnym momencie zatrzymała się na ok. 10 minut z niewiadomych przyczyn. Brak jasnej informacji, gdzie można dostać bilet na darmowy przejazd do centrum Genewy (okazuje się, że należy to zrobić jeszcze przed opuszczeniem hali przylatów) -- bilet do centrum kosztuje CHF3.5, można jechać zarówno pociągiem, jak i autobusem -- pociąg jedzie ok. 10-13 minut. Całkiem spore zaplecze gastronomiczne i jak na Szwajcarię przystało -- drogo. :)

Moja ocena lotniska:: 

5
Obrazek użytkownika gość
Straszne lotnisko , brudnawo, po przejsciu przez security nie ma szans na zakup wody mineralnej w zadnym sklepie Opcja duzo drozsza kawiarnia Klaustrofobiczne lotnisko z niedouczonym personelem . Panie spawdzajace czy polacy potrzebuja wize do Wielkiej Brytanii(????) Zawsze tlok, tlum, strasznie dlugie oczekiwanie do przejscia przez security Trzy godz dalej lotnisko w ZRH fantastycznie oznakowane, czysciutkie, ludzie sympatyczni i kompetentni Korzystam czesto z obu. Mieszkam na stale w Szwajcarii

Moja ocena lotniska:: 

2
Obrazek użytkownika gość
Dość dobrze oznakowane. Sporo pytań po wylądowaniu od mundurowych. Zawsze skanowaniu i kartkowanie paszportu. Dobrze skomunikowane. Pociąg wyrusza z "piwnicy". Normalne linie lotnicze i fajna obsługa. Kwiaciarnia na lotnisku:)

Moja ocena lotniska:: 

7
Obrazek użytkownika baloo
dobrze oznakowane, dobrze rozwiązane, fajny sklep TUMI:)

Moja ocena lotniska:: 

10
Obrazek użytkownika rekawek11
Z jakichś nie do końca znanych mi powodów nie lubię tego lotniska. Może dlatego, że mam pecha - byłam tam niewiele razy, a za każdym razem był jakiś poślizg, a to 2, a to 4 godziny...

Moja ocena lotniska:: 

4