Delhi

średnia ocena lotniska:

8.47368
średnia: 8.5 (głosów: 19)

artykuły o lotnisku

04/19/2018 - 10:49

Dawno nie było tak niskiej ceny z Polski do Indii

komentarze: 1
01/28/2018 - 12:50

Kolejna opcja tanich lotów do Delhi. Tym razem z Budapesztu za 1240 PLN w obie strony. Najwygodniej zapewne dla mieszkańców południowej Polski. ...

komentarze: 0
01/24/2018 - 18:33

Ponownie tanie loty do Delhi: tym razem z Warszawy na pokładzie samolotów linii Ukraine International Arlines. Za bilety w obie strony zapłacimy...

komentarze: 0
01/20/2018 - 16:49

Bardzo dobra okazja dla mieszkańców południowej Polski. Turkish Airlines oferują tanie przeloty ze Lwowa do Delhi. Za bilety w obie strony...

komentarze: 0
01/05/2018 - 11:22

Kolejna ciekawa oferta lotów do Delhi: tym razem na pokładzie samolotów Turkish Airlines. Za bilety w obie strony z Pragi zapłacimy 1432 PLN. 

komentarze: 0

oceń lotnisko i przyznaj gwiazdki

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.

oceny i opinie o lotnisku

Obrazek użytkownika tomako
Lotnisko nowe, pachnące. Po prostu ładne. Może niezbyt duże (Terminal 3) ale w żaden sposób nie kojarzy się z indyjskim brudem. Czyli jednak może być ładnie i czysto! Ceny jedzenia przystępne choć wyższe niż w mieście w tym samych restauracjach. Jedynie alkohole bardzo drogie.

Moja ocena lotniska:: 

10
Obrazek użytkownika gość
Duzo miejsca po odprawie. Wszędzie dywany/chodniki. Bardzo czyste toalety. Sporo ochrony i dużo formalności -sprawdzanie pieczatek. Przy wylocie British Airways ponownie sprawdza ręcznie bagaż podręczny -dość szczegółowo.

Moja ocena lotniska:: 

8
Obrazek użytkownika gość
Jak na Indie to czyste i ładne. Dużo miejsca ;).

Moja ocena lotniska:: 

10
Obrazek użytkownika gość
Oceniam bardzo pozytywnie, ładny wystrój. Przylatujących witają monumentalne dłonie podwieszone nad odprawą paszportową. Dywany mają faktycznie swój specyficzny sfądzik, ale w porównaniu ze światem na zewnątrz jest to oaza luksusu :P

Moja ocena lotniska:: 

9
Obrazek użytkownika piotrek_laska
W sumie po przebudowie fajne lotnisko. Czysto, przez te dywany jest tak jakos domowo :) jest gdzie przekimać, palarnia masakra mozna tam wejsc bez papierosa i sie napalic.

Moja ocena lotniska:: 

8
Obrazek użytkownika rekawek11
Całkiem przyjemne, czyste, a jak na Delhi to rewelacyjnie czyste. Jest gdzie usiąść. Trochę przeszkadza dziwna biurokracja - pieczątki na bagażu, sprawdzanie pieczątek po 5 razy itd. POza tym - chyba nieco za dużo personelu - przed wejściem do samolotu trzy osoby kontrolują różne rzeczy - jedna bilet, druga pieczątkę na podręcznym, trzecia rzuca okiem na paszport... No cóż, wygląda to lekko komicznie, ale co kraj to obyczaj ;)

Moja ocena lotniska:: 

7
Obrazek użytkownika abroll
Teraz, po tej budowlano-architektonicznej przemianie bardzo miło i ciekawie. Jest co robić i gdzie przekimać, całkiem wygodnie. Ciekawe kto "wygrał" przetarg na te dywany :)

Moja ocena lotniska:: 

0
Obrazek użytkownika gość
Po budowie nowego terminala całkiem przyjemne.

Moja ocena lotniska:: 

8