Dżakarta

średnia ocena lotniska:

5.92308
średnia: 5.9 (głosów: 13)

artykuły o lotnisku

05/29/2017 - 08:56

Etihad ze swoim partnerem Air Berlin oferują tanie przeloty z Berlina do Dżakarty za 1776 PLN w obie strony. 

komentarze: 1
01/21/2017 - 08:08

Tanie przeloty do stolicy Indonezji. Bilety z Warszawy do Dżakarty do kupienia za 1948 PLN w obie strony.

komentarze: 0
11/14/2016 - 14:05

Tanie przeloty do stolicy Indonezji - Dżakarty z Berlina za 1865 PLN w obie strony.

komentarze: 0
05/10/2016 - 09:01

Kolejna lonia zaoferowała loty z Warszawy do Dżakarty za mniej niż 2000 PLN w obie strony. 

komentarze: 0
04/20/2016 - 18:44

Chińskie linie Xiamen Airlines oferują bardzo dobre ceny przelotów do Dżakarty z Europy. Najtaniej z Amsterdamu (1420 PLN w obie strony) i...

komentarze: 0

oceń lotnisko i przyznaj gwiazdki

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.

oceny i opinie o lotnisku

Obrazek użytkownika Ufol
Pomysłowe lotnisko, dobrze skomunikowane z miastem oraz shuttle skytrain między terminalami. Fajny pomysł na poczekalnie odlotów (gate) zielone i przyjemne. Tragicznie wolna praca celników.

Moja ocena lotniska:: 

9
Obrazek użytkownika AAZ
Ogromne, z 3 terminalami. Przed odlotem należy dokładnie sprawdzić, z którego terminalu i podterminalu ma nastąpić wylot. Między terminalami kursują shuttle busy (co kilka minut). Na miejscu lepsze/gorsze knajpki, kafejki i dosyć sporo sklepów. Należy uważać, bo ceny podawane są w dolarach, a potem sprzedawcy przeliczają te kwoty na rupie po bardzo dziwnych kursach (oczywiście zawyżonych). Co kawałek można spotkać się z kontrolami security, ale nie są one za bardzo wnikliwe. Przed wylotem należy pamiętać o zapłaceniu tax'ów. Dla lotów krajowych 40.000 IDR, a dla lotów międzynarodowych 150.000 IDR (stan na dzień 24.11.2014, płatne gotówką przy kursie 1$=12.000 IDR).

Moja ocena lotniska:: 

5
Obrazek użytkownika gość
o wlasnie a tym bardziej anonimowo !!!

Moja ocena lotniska:: 

0
Obrazek użytkownika gość
To miejsce na ocene lotnisk, a nie pogaduszki !

Moja ocena lotniska:: 

0
Obrazek użytkownika gość
jeszcze dopytam, miałeś 1,5h do odlotu AirAsia? bo ja mam tak samo, ale krócej bo nie czekam na bagaż-lecę z podręcznym. ile się stoi w kolejkach po wizę i emigracyjnej?

Moja ocena lotniska:: 

0
Obrazek użytkownika gość
Może być ciężko. Ja miałem 1,5 godz i było na styk. Długo czekałem na bagaż po przylocie, potem kolejka po wizę, kolejna kolejka przy emigrantów. Po wyjściu z terminala zlokalizowanie busa i na air Asia terminal. 70 minut to moim zdaniem ryzyko.

Moja ocena lotniska:: 

0
Obrazek użytkownika gość
czy uważąsz że jest realne wyrobić się w 70 min - wysiadka z samolotu z indii, wykup wizy na lotnisku, przejazd shutle busem na inny terminal i przekroczenie bramek w tym innym terminalu?

Moja ocena lotniska:: 

0
Obrazek użytkownika gość
Dosyć średnie lotnisko, składa się z 3 terminali między którymi jeździ shuttle bus na nogach między nimi ciężko chodzić, słabo oznaczone, można się trochę pogubić, dużo ludzi jest tłoczno, budynki nie już pierwszej młodości może za wyjątkiem terminala 3, sporo naganiaczy i naciągaczy trzeba być ostrożnym przy wyborze taksówki najlepiej wg.mnie brać Bluebird uwaga na ich podróbki. Ja chciałem jak najszybciej uciekać z tego lotniska.

Moja ocena lotniska:: 

5
Obrazek użytkownika Amytis
Duze lotnisko, miedzy terminalami jezdzi bezplatny autobus (uwaga, silnie klimatyzowany). Na lotnisku mnostwo turystow, jakby wszyscy w jednym czasie chcieli gdzies leciec ;) sporo polaczen lokalnych linii, i jest mozliwosc zakupu biletow bezposredniow okienku danej linii. Nie ma bezplatnego internetu ani skrzynki pocztowej. Jest mozliwosc podladowania laptopa. Ceny w sklepach wyzsze, czasami sporo. Do samolotu dojezdza sie autobusem. Czeste opoznienia, ale lokalnych malych linii.

Moja ocena lotniska:: 

9