Buenos Aires

średnia ocena lotniska:

8.09091
średnia: 8.1 (głosów: 11)

artykuły o lotnisku

03/15/2016 - 22:20

Super tanie przeloty do Ameryki Południowej. Bilety z Berlina do Buenos Aires za 1259 PLN w obie strony!

komentarze: 3
03/03/2016 - 15:06

Rewelacyjne ceny biletów od Turkish Airlines do Ameryki Południowej. Podróże w formule open-jaw do Brazylii i Argentyny do kupienia już za 842 PLN...

komentarze: 2
02/13/2016 - 21:16

Ciekawa oferta Turkish Airlines na loty z Wilna do Buenos Aires. Za przeloty w obie strony zapłacimy 2063 PLN. 

komentarze: 1
01/01/2016 - 12:21

Mocne rozpoczęcie roku na Loterze. Tanie przeloty do Argentyny. Buenos Aires z Monachium za 1257 PLN w obie strony.  Przeloty na pokładzie linii...

komentarze: 6
12/30/2014 - 13:57

Ameryka Południowa w SUPER cenach: Dostępność i zakup:

 

...
komentarze: 50

oceń lotnisko i przyznaj gwiazdki

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.

oceny i opinie o lotnisku

Obrazek użytkownika gość
Dość dobrze zorganizowane lotnisko, jednak na odprawę należy przyjechać z dużym wyprzedzeniem ponieważ trwa dość długo. Największym mankamentem jest dojazd (sytuacja listopad 2014). Autobusy dojeżdżające do miasta ok 1,5 h dodatkowo bilet można kupić tylko w automacie (10 pesos). Automat przyjmuje tylko monety, a banknotow nie ma gdzie wymienić. Koszt dojazdu do centrum taksówką (400 pesos - możliwa płatność w dolarach po oficjalnym kursie)

Moja ocena lotniska:: 

0
Obrazek użytkownika Energajzerka
lotnisko dosc daleko od miesta, autobusem miejskim ok.2h, shuttle busem -ponad 1h, taxi ok.45min. Polaczenia z lotniska do centrum -ok 50pln shuttle busem i 200pln taxi(listopad 2012) Lotniskow rozbudowie, latwe do poruszania sie, duzo stanowisk do odprawy, malo slepow. Kilka sieci Wi-fi za darmo.

Moja ocena lotniska:: 

0
Obrazek użytkownika Ataman-ka
LOtnisko w rozbudowie, duze i przestronne. Bardzo fajnie rozwiazane kolejki przy odprawach, jest duzo stanowisk. Za to dojscie do gate dlugie, trzeba przejsc niezle labirynty, aby dostac sie do nowej czesci i rekawa do samolotu. Na moich znajomych musieli czekac, bo zwyczajnie sie spoznili, myslac, ze ze sklepow bezclowych jest blisko do gate. Dobrze zaopatrzone sklepy bezclowe. Dojazd taksi z miasta niecala godzinke, ksozt taksowki lapanej na ulicy to 180 pesos.

Moja ocena lotniska:: 

10
Obrazek użytkownika gość
Dobre lotnisko. Trochę jak Okęcie. Małe i łatwo się połapać.

Moja ocena lotniska:: 

0
Obrazek użytkownika filippom
Lotnisko położoe daleko od miasta więc doajzd autobusem może zająć 1-2h. Ale za to publiczny autobus numer 8 jądścy z cetrum na lotnisko smiesznie tani - około 3 PLN. Spore kolejki do kontroli paszportowej i bagażowej, ale ogólnie miła obsługa i dobra ogranizacja.

Moja ocena lotniska:: 

7
Obrazek użytkownika piosku67
Bardzo dobrze zorganizowane lotnisko. Jadąc na nie trzeba powiedzieć kierowcy jaką linią się leci. Było to dla mnie zaskoczeniem, bo zwykle pasażerowie orientują się zgodnie numerem terminalu. Czas samolotów międzykontynentalnych wyświetlony był na zgodnie nie z godziną odlotu, ale z godziną odprawy, co wywołało u mnie początkowo panikę. Przy hali przylotów stoją autobusy, które dowożą do miasta. Ciekawe, że podróż odbywa się w dwóch turach. Z autobusu trzeba się przesiąść do samochodu, wszystko w cenie tego samego biletu. Dzięki temu pasażer dowożony jest prosto do hotelu.

Moja ocena lotniska:: 

0