sprawdź ceny lotów:

LOT - nowe wakacyjne kierunki - Pula i Podgorica

To już pewne: samoloty PLL LOT polecą z Warszawy do Chorwacji (Pula) i Czarnogóry (Podgorica).

Połączenia będą realizowane od 13 maja (Podgorica: sobota) oraz od 14 maja (Pula: sobota, niedziela) do października. Co więcej nasz narodowy przewoźnik przywróci sezonowe trasy do Zadaru (sobota, niedziela) i Splitu (wtorek, niedziela).

Zdjęcie: https://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:LOT_Polish_Airlines_Embraer_ERJ-175-2...

Comments

Obrazek użytkownika Obserwator
Co to za news jeśli KONKURENCJA już dwa dni wcześniej informowała o tym połączeniu. "Redakcja"tak jak admin śpi :)))) A więc śpijcie dalej....... Hahaha
Obrazek użytkownika Marcin Mandel
Dwa dni temu było to nieoficjalna informacja, która dziś została właśnie potwierdzona. Stąd wpis w czwartek na głównej ;) Hmm......my mamy jakąś konkurencję? Pierwsze słyszę!
Obrazek użytkownika czytelnik
Marcin,trzeba mieć faktycznie klapki na oczach żeby jej nie zauważać .Hmm,ale nie ma co się dziwić"jaki Pan taki kram". Oprócz kilku promocji i tzw.artykułów to nędza z nędza. Nic się nie dzieje na stronie.Z dnia na dzień jest coraz gorzej. O jakiejkolwiek poczytalności waszej strony nie ma mowy. Żebyście kiedykolwiek dogonili KONKURENCJĘ to potrzeba Wam lat świetlnych :)))
Obrazek użytkownika Marcin Mandel
"Redakcja" - goście: 1:0 ;) Złapałeś się na haczyk - jak nie przymierzając - dziesięcioletnie dziecko ;)
Obrazek użytkownika czytelnik
Hahaha, haczyk. No tak, zero obiektywizmu. To Marcin Tobie trzeba tłumaczyć oczywiste rzeczy jak niedojrzałemu dziesięciolatkowi
Obrazek użytkownika Gustavo Woltmann
Super, połączenia w te kierunki są bardzo potrzebne, biorąc pod uwagę ilu Polaków jeździ do Chorwacji na wakacje. Jadąc w dwie osoby zdecydowanie lot opłaca się bardziej niż jazda samochodem.

Post new comment

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.