Saudia

średnia ocena linii:

4.82609
średnia: 4.8 (głosów: 23)

artykuły o linii

04/04/2018 - 13:13

Linie Saudia zaskoczyły ultra-niską ceną lotów na Mauritius!

komentarze: 3
01/07/2015 - 18:02

Świetne ceny linii Saudia (sprawdź opinie) na przeloty z...

komentarze: 8
09/01/2014 - 13:41

Oprócz rewelacyjnej ceny przelotów na Filipiiny, Saudia Airlines oferują również przeloty z Mediolanu Malpensa do Malezji i na Sri Lankę w bardzo...

komentarze: 3
09/01/2014 - 11:17

Świetna cena za przeloty z Mediolanu do stolicy Filipin - Manili. Za podróż w obie strony zapłacimy tylko 1289 PLN. Przeloty na pokładzie linii...

komentarze: 14
06/27/2014 - 10:34

Pojawiła się właśnie ciekawa oferta linii Saudia (sprawdź opinie...

komentarze: 6

loty Loterów tą linią: 

135

oceń linię i przyznaj gwiazdki

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.

oceny i opinie o linii

Obrazek użytkownika gość
Dramat! Kontrole bezpieczeństwa antyalkoholowego to istna głupota. Zastanawiałem się czy alkohol z Azji w bagażu nadawanym nie będzie przepustką do zatrzymania niewiernego na lotnisku. Nie był. Obsługa dość przyjemna, ale niezbyt pomocna. I te allahy na początku każdego lotu... Ale w Etihad jest to samo. Szkoda,że w Alitalii i Lot nie ma jakiej koronki przed startem :-)

Moja ocena linii:: 

1
Obrazek użytkownika Luczita
Potrafi być tanio i to należy docenić. Wiele jest jednak minusów, które sprawiają, że pewnie więcej z nimi nie polecę. Samoloty nadgryzione zębem czasu i zaniedbane, system rozrywki działa kapryśnie. Obsługa niby problemem zainteresowana, ale "cóż oni mogą zrobić?". Przy pewnej ilości wolnych miejsc w samolocie chyba jednak mogą... Jedzenie, jak na samolotowe, smaczne. Po podaniu i odebraniu naczyń kompletny brak zainteresowania ze strony personelu. Spać masz i już. Prośba o szklankę soku budzi niesmak. Linia najbardziej arabska ze wszystkich, więc alkoholu się nie napijemy, nie wniesiemy też zakupionego na lotnisku, bo bagaż podręczny sprawdzany jest w rękawie. Przed startem modlimy się do Allaha słowami proroka Mahometa, a w czasie podróży monitor dokładnie wskazuje nam kierunek do Mekki, abyśmy mogli się pomodlić w specjalnym pomieszczeniu z dywanikiem. Kategorycznie zakazane są też krótkie spodnie i koszulki bez rękawów. Dozwolone męskie koszule nocne i fikuśne nakrycia głowy.

Moja ocena linii:: 

5
Obrazek użytkownika kpt_morgan
Jestem mocno rozczarowany liniami Saudi, samoloty wysłużone z wątpliwą przyjemnością lotu 320 na trasie z Mediolanu do hubu na bliskim wschodzie , obsługa nie wykazuje zainteresowania, prosząc o kubek wody mam wrażenie że w czymś przeszkadzam. zupełne kuriozum to kontrola przed wejściem na pokład czy nie ma się alkoholu co uniemożliwia zakup na wolnym cle trunków. cena wcale niewiele niższa ni Emirates Jedyny plusy to całkiem smaczne jedzenie i oferta filmów ale tylko na trasie hub port docelowy w 777-200. jeśli tylko będę miał możliwość to nie polecę Saudi. wolę dopłacić nawet 200 i lecieć Emitatami. 4 loty w lutym 2014.

Moja ocena linii:: 

0
Obrazek użytkownika piotrek_laska
Potwierdzam poprzednie opinie , loty Europa - Arabia nowymi samolotami, Arabia - Azja wysłużone B747. Lecielismy na trasie Rzym-Riyad-Manila-Jeddah-Mediolan. Na szczęscie na trasach Riyad - Manila - Jeddah B747 lecielismy na pięterku w fotelach biznes klasy co znacznie uprzyjemniło podróż. Jedzenie bardzo dobre, obsługa przemiła ogólnie oceniam na 7/10, ale tylko ze względu na niedziałające systemy rozrywki.

Moja ocena linii:: 

7
Obrazek użytkownika gość
Nie, żadnych szczepień nie wymagano.

Moja ocena linii:: 

0
Obrazek użytkownika gość
Mam pytanie: czy przy przesiadakach w Arabii Saudyjskiej ktoś wymagał od Was szczepienia przeciw meningokokom? Pozdrawiam:)

Moja ocena linii:: 

0
Obrazek użytkownika gość
Lecieliśmy na trasie MIL-RUH-MNL-JED-MIL (listopad/grudzien 2012). Lot MIL-RUH punktualnie, nowy samolot, czysto, dużo miejsca na nogi, smaczne jedzenie, przepyszne soki. Na tranzycie znowu dostaliśmy posiłek. Lot RUH-MNL wyglądał juz trochę inaczej.Stary samolot, niezbyt czysto,mój system rozrywki nie działał. Mieliśmy wrażenie, że obydwa loty są realizowane przez dwie różne linie lotnicze.

Moja ocena linii:: 

5
Obrazek użytkownika admin_2
Lecieliśmy na trasie Londyn - Dżedda - Manila - Rijad - Londyn. Można odnieść wrażenie, że to inne linie na lotach Europa - Arabia i inne na lotach Arabia - Azja. Loty z Londynu do Arabii bardzo wygodne. Nowy Boeing 777, sporo wolnych miejsc. Dobry, działający system rozrywki. Bardzo dobre jedzenie. Daję 8/10. Loty między Arabią, a Azją starymi Boeingami 747. Przy wielu siedzeniach nie działa system rozrywki. Małe ekrany. Loty są wypełnione. Daję 5/10. Generalnie wszystko na czas i dobrze zorganizowane. Za to +1 do średniej oceny. W sumie 7/10

Moja ocena linii:: 

7
Obrazek użytkownika gość
Witam! leciałam tymi liniami na trasie Rzym-Rijad-Dammam-Manila-Rijadh-Londyn (listopad/grudzień 2011). Samoloty zadbane, obsługa wzorowa, jedzenie dobre i duzo...tylko alkoholu brak;). Należy pamiętać o spodniach z długą nogawką bo bez tego nie dopuszcza do check inu:P

Moja ocena linii:: 

6