5 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
gość (anonim)
Obrazek użytkownika gość
wiza do ZEA a qatar airways

witam
czy ktoś może załatwiał wize do ZEA za pośrednictwem linii qatar airways i ma jakieś doświadczenie w tym względzie?

gość (anonim)
Obrazek użytkownika gość
Qatar airways nie będzie

Qatar airways nie będzie sponsorem, bo jest z Kataru, jak sama nazwa wskazuje. Wizę musisz załatwić przez lokalne biuro podróży lub hotel. Kosztuje to sporo + zwrotny depozyt.

gość (anonim)
Obrazek użytkownika gość
nie masz racji na stronie

nie masz racji na stronie qatar jest link do załatwienia wizy - ja pytam czy ktoś ma jakieś doświadczenie z tą formą aplikowania. zresztą podczas ostatniej promocji sami zachecali do korzystania!

gość (anonim)
Obrazek użytkownika gość
cześć, aplikowałem o wizę do

cześć,
aplikowałem o wizę do UAE przez stronę Qatar'u w styczniu tego roku. Poszło dość sprawnie chociaż miałem obawy gdy zostałem przekierowany na stronę hinduskiego biura podróży ;-), po złożeniu wniosku czekałem 3 dni na wizę, którą przysłali na maila w formacie pdf (należy wydrukować i okazać już przy odprawie na lotnisku), w między czasie wysłałem maila z prośbą o potwierdzenie czy wszystkie dokumenty są OK i za kilka godzin dostałem pozytywną odpowiedź. Płatność kartą kredytową prze serwis paypal - 80 USD.
Jest tylko mały szkopuł jeśli masz wizę do USA lub do Unii Europejskiej (he he) lub w ciągu ostatnich 3 lat byłeś w UAE (scan pieczątki w paszporcie) to jest to formalność. Jeśli nie to musisz dostarczyć tonę dokumentów jak wyciągi z banku i zaświadczenie z pracy. Wiec może prościej przez biuro w Polsce - niestety drożej.

gość (anonim)
Obrazek użytkownika gość
Nie ma żadnego szkopułu dla

Nie ma żadnego szkopułu dla Polaków. Załączając dokument potwierdzający wizę np. do Unii Europejskiej trzeba załączyć ponownie skan strony paszportu ze zdjęciem i po sprawie. Wypytałem się o to wcześniej w hinduskim biurze podróży i tak kazali mi zrobić. Robiłem w ten sposób wizę do UAE przez stronę Qataru i poszło bez problemów. Polecam ten sposób lecąc tam tą linią, gdyż jest ponad dwa razy taniej niż przez biuro w Polsce.

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.