18 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Obrazek użytkownika i.matysiak
Ostatnio był(a): 5 lat 11 mies temu
Wenezuela (Caracas) z Alitalia w lutym 20123
witam, skorzystałam z promocji Alitalia i kupiłam lot do Caracas w dniach 10-20 luty 2013. Może ktoś z Was też planuje pobyt w Wenezueli w tym czasie? Zaczęłam się właśnie rozglądać nad możliwościami zwiedzania tego kraju. Może jest nas więcej i macie już jakieś pomysły na zwiedzanie?
gość (anonim)
Obrazek użytkownika gość
Kup broń na miejscu - tam

Kup broń na miejscu - tam jest niebezpiecznie!

gość (anonim)
Obrazek użytkownika gość
Proponuję: 2 - dni Los Roques

Proponuję:

2 - dni Los Roques (bajeczne, ciche, spokojne miejsce, tzw. "Malediwy Wenezueli",
3 - dni wycieczka do Delty Orinoko - lotnisko Tucupita (nocleg we wiosce w delcie),
stamtąd lot do Canaimy, do najstarszej części Ziemi z najwyższym wodospadem Salto
Angel
3 - dni zwiedzanie Caracas
4 - dni wylegiwanie na Margaricie

Wycieczki lotnicze dosyć drogie, ale warte każdego wydanego dolara.

gość (anonim)
Obrazek użytkownika gość
Wenezuela jest suuuper !! My

Wenezuela jest suuuper !! My 3 tyg spedzilismy w 3 miejscach: Puerto Colombia (cudna wioseczka z pysznymi rybkami i wspanialymi lokalanymi-tam bylo najlepiej, Ciciriviriche skad plywalismy codziennie na inne cayo, ale sombrero bylo naj, oraz Coro - najslabiej bylo i baardzo goraco ... ale pierwsze dwa miejsca bardzo polecamy, jak ktos lubi obserwcję loklanego życia, pyszne jedzonko i przecudowne widoki !! W koncu Wenezuela to paerła Karaibów i cayo sombrero jest najlepszym dowodem na to !! pozdrawiam..ps przelicznik jaki my dostalismy to 8 bol - 1 dolar ...

gość (anonim)
Obrazek użytkownika gość
Na 10 dni to musisz sie

Na 10 dni to musisz sie zdecydowac, czy góry czy woda ... Cayosy są przecudowne i duuuuzo tansze niz los roques niz mega turystyczna margarita ... no i nie trzeba leciec, tylko kilka godzin autobusikim z z caracas..a stolicę to od razu odpuscic sobie..nic nie ma ciekawego ..szkoda czasu ...lepiej snorkolowac w morzu karibskim !! ale masz bosko !!

gość (anonim)
Obrazek użytkownika gość
Caracas bardzo

Caracas bardzo niebiezpiecznie, ja spędziłam urlop na pobliskiej Margaricie, pojechaliśmy w ciemno w lutym , tanio i przyjemnie , piękne plażę i mili ludzie polecam

gość (anonim)
Obrazek użytkownika gość
Jeśli masz międzylądowanie w

Jeśli masz międzylądowanie w jakimś kraju gdzie nie obejdzie się bez paszportu biometrycznego, to zadbaj wcześniej o to by go zdobyć!
My w zeszłym roku nie skorzystaliśmy z mega-promocji tylko z tego względu że wylot był z międzylądowaniem w Kanadzie.

Caracas jakos sie boje po

Caracas jakos sie boje po komentarzach innych - może niepotrzebnie..., ale na pewno Los Roques i delte Orinoko chce zobaczyć; na góry czasu zabraknie

gość (anonim)
Obrazek użytkownika gość
hej, a skad lecisz? my tez

hej, a skad lecisz? my tez lecimy 10 ;]

a macie namiary na jakieś

a macie namiary na jakieś konkretne miejsce na nocleg lub przewodnika?

lece z Rzymu

lece z Rzymu

gość (anonim)
Obrazek użytkownika gość
Na los roques przygotuj

Na los roques przygotuj baardzo duzo pieniedzy :) bo na hawajach wydałbys mniej :)

gość (anonim)
Obrazek użytkownika gość
no to się załamałam taką

no to się załamałam taką nowiną :( ile więc kosztuje nocleg dla 2 osób w średnim standardzie?

gość (anonim)
Obrazek użytkownika gość
Witam serdecznie na tym

Witam serdecznie na tym forum. Również lecę w tym samym terminie, a dokładnie tak:
Bologna 10 luty 07.10- Rzym Fiumicino 08.10 AZ1312*
Roma Fiumicino 09.20 - Caracas 14.45
Caracas 20 luty 16.35 - Roma Fiumicino 21 luty 8.10 AZ0687
Roma Fiumicino 08.55- Brussels 11.10 AZ0156
Wysiąde pewnie w Rzymie, no chyba, że znajde cos taniego z Brukseli.
Mam namiary już do 2 osób które lecą w tym terminie.
Proponuje połączyć siły, bo kupy nikt nie ruszy:)
Chętnie sie dostosuje o ile fundusze na to starcza, bo np. wyprawa na Canaime i wodospady tania nie jest.
Na Los Roques skoczyłbym, ale jak ktoś powiedział lepiej do parku morrocoy i tam łódkami na faktycznie bezludne wysepki.
Margerite i Caracas odpuszczam prawie z definicji, za dużo opinii na nie.
wszystko inne OK
bądźmy w kontakcie:
piotrek.ciszek[at]gmail.com
880-885-670

PS.Na "siostrzanym" forum dużo więcej postów z których wynika jednak dużo mniej:) a tu jakiś konkret

gość (anonim)
Obrazek użytkownika gość
witam :) no to lecimy tak

witam :)
no to lecimy tak samo Rzym-Caracas i Caracas-Rzym-Bruksela. W zwiazku z tym, ze Rzym zwiedze przed Wenezuela zamierzam 21 lutego poswiecic na zwiedzanie Brukseli.
Co do samej Wenezueli: tez jestem za Los Roques, Canaima. Tez nie chce jechac do Caracas, Margerite tez mnie nie przekonuje, wiec moze cos z tego wspolnie wyjdzie. Skontaktuje sie mejlowo :)

gość (anonim)
Obrazek użytkownika gość
no my leci.y z wenecji ale

no my leci.y z wenecji ale mamy lot do rzymu chyba i pozniej caracas. a wiec pewnie lecimy tym samy samolotem. musze to sprawdzic. wracamy 24 lutego. jest nas czworo jal cos:)

gość (anonim)
Obrazek użytkownika gość
Ludzie, sprawdzcie najpierw

Ludzie, sprawdzcie najpierw ceny los roques !!! Park Morocoy jest duzo tansze, a widoki cudne. Ktoś to był w ameryce Pld, to powinien wiedzieć ,ze Wenezuela jest duzo droższa niż reszta krajów .. np woda 1,5 litrowa kosztuje ponad 1 euro w sklepie ...

gość (anonim)
Obrazek użytkownika gość
Hej To się dołączymy z żoną w

Hej
To się dołączymy z żoną w Rzymie do tego samego lotu 10.02. Lecimy z Verony.
Plan - latawce na Margaricie i jak czas pozwoli to Canaima z Margarity a jak nie to chociaż Carupano promem.
Oczywiście bardzo żal mi że nie można tak jak w Azji bez strachu i na pełnym luzie, bo pierwsze plany były zupełnie inne. W każdym razie c Caracas najlepiej tego samego dnia na Margaritę. Chyba, że ktoś ma inne propozycje. Jak ktoś chętny to zapraszam na priv

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.