6 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Obrazek użytkownika admin_2
Offline
Ostatnio był(a): 5 dni 1 h temu
Dołączył: środa, luty 24, 2010 - 02:15
Warszawa - Zielona Góra (Sprint Air) za 89 PLN dla studentów i seniorów
Publikujemy treść informacji prasowej: SprintAir, przewoźnik, który od czerwca 2011 roku realizuje regularne połączenie pasażerskie na trasie Zielona Góra – Warszawa, w porozumieniu z Urzędem Marszałkowskim Województwa Lubuskiego wprowadza nową taryfę. Oferta skierowana jest do studentów, seniorów (60+), emerytów oraz rencistów. Już od kwietnia będą oni mogli polecieć z Babimostu za 89 złotych. Będzie to najtańszy bilet lotniczy na trasie krajowej. Studenci i seniorzy już od grudnia 2012 r. korzystają ze specjalnej taryfy. Do tej pory jednak najniższa cena za przelot w jedną stronę wynosiła 149 złotych. W kwietniu studenci i seniorzy (60+) kupią bilet za 89 złotych, a dodatkowo nową ofertą objęci zostaną również emeryci oraz renciści. Staramy się elastycznie dostosowywać nasza ofertę do potrzeb i oczekiwań pasażerów. Zależy nam na takim kreowaniu oferty, aby każdy Lubuszanin, również ten wrażliwy na cenę, mógł skorzystać z transportu lotniczego i przekonać się o wszystkich jego zaletach, krótkim czasie podróży, komforcie i miłej obsłudze, mówi Renata Łozowska, dyrektor handlowy w firmie SprintAir. Kierując ofertę do studentów oraz seniorów, SprintAir liczy na zainteresowanie ofertą wśród obu grup: Z uwagi na bogactwo turystycznej i kulturalnej oferty stolicy studenci z pewnością znajdą setki powodów, by odbyć podróż do Warszawy. Z kolei seniorzy już przy okazji naszej poprzedniej, letniej promocji cenowej dowiedli swojej mobilności, ciekawości świata i chęci podróżowania. Liczymy, że zniesienie na stałe ograniczeń natury finansowej poprzez wprowadzenie do oferty tańszych biletów dla seniorów sprawi, że będą chętnie korzystali z naszego połączenia. Nowa oferta SprintAir nie jest ograniczona czasowo. Bilety w cenie 89 złotych dostępne będą na stałe w systemie rezerwacyjnym firmy SprintAir począwszy od 1 kwietnia. Rezerwacji dokonywać można już dziś za pośrednictwem Biura Obsługi Klienta SprintAir.
gość (anonim)
Obrazek użytkownika gość
oby wiecej takich ofert

oby wiecej takich ofert

gość (anonim)
Obrazek użytkownika gość
A dojedź potem z Babimostu

A dojedź potem z Babimostu gdzieś dalej niż ZG.... good luck, have fun.

Obrazek użytkownika admin_2
Offline
Ostatnio był(a): 5 dni 1 h temu
Dołączył: środa, luty 24, 2010 - 02:15
Przecież to połączenie ma

Przecież to połączenie ma obsługiwać właśnie Zieloną Górę. Jeżeli chcesz dostać się gdzie indziej, korzystaj z Poznania, Berlina, Wrocławia.

gość (anonim)
Obrazek użytkownika gość
albo Szczecina lub

albo Szczecina lub Heringsdorfu

Obrazek użytkownika cnk989
Offline
Ostatnio był(a): 4 tyg 17 h temu
Dołączył: niedziela, Styczeń 27, 2013 - 14:02
Tak a propos to każdego

Tak a propos to każdego biletu jest opcja dopłaty 10 zł od biletu i jest oferowany transport autobusem do/z Zielonej Góry. Także nie jest tak źle.

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.