7 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
gość (anonim)
Obrazek użytkownika gość
Tajlandia/Wietnam/Malezja/Kambodza
Cześć, poszukujemy (2 osoby) możliwie najtańszych przelotów do Azji (Wietnam, Malezja, Tajlandia, Kambodża etc:)) na przełomie roku - wylot najlepiej zaraz po bożym narodzeniu - 27,28 grudzień na ok. 3 tygodnie, może trochę dłużej - chcemy trochę pozwiedzać na miejscu, więc nie koniecznie przeloty do/z jednego miejsca - scenariusz raczej dopasujemy do znalezionych połączeń (możliwie tanio)... będziemy wdzięczni za wszelką pomoc, a jeśli znalazł by się ktoś chętny żeby dołączyć to również zapraszamy :) Mariusz
gość (anonim)
Obrazek użytkownika gość
zapomnij o tanich biletach

zapomnij o tanich biletach zaraz po bożym narodzeniu...to wysoki sezon i chętnych na sylwestra w ciepłym kraju jest wielu...Na pewno jeszcze będą jakieś promo 1800-2000zł ale okres zaraz po wigilii nie do wyjęcia..Celuj raczej coś na początku stycznia..

gość (anonim)
Obrazek użytkownika gość
a jakieś wskazówki przez co

a jakieś wskazówki przez co szukać - w sensie gdzie ewentualne przesiadki/przystanki - nie mam problemu żeby 3 dni przerwy zrobić np na bliskim wschodzie... szukam dość intensywnie, ale brak mi wiedzy czy np szukając do KUL przesiadki szukać lepiej w DOH, IST, DXB czy jeszcze gdzie indziej? Podobnie gdzie ewentualnie możliwie tanio można dolecieć docelowo w tamten rejon - coś oprócz BKK, KUL, MNL?

Obrazek użytkownika Miki
Offline
Ostatnio był(a): 1 tydz 18 h temu
Dołączył: piątek, luty 25, 2011 - 02:46
Szukaj lotow do bkk kul lub

Szukaj lotow do bkk kul lub singapuru (obojetnie gdzie wyladujesz to za grosze przemiescisz sie to innych panstw azji) , promocje czesto maja quatar, lufa, turkish , wyloty warszawa, berlin, dobra cena tymi liniami to 2 tys zl .

gość (anonim)
Obrazek użytkownika gość
dzięki, kupiłem już do kul z

dzięki, kupiłem już do kul z budapeszu z powrotem do wiednia - gdyby ktoś się wybierał w podobnym terminie zapraszam do kontaktu - lecimy 30.12 do 24.01 :)

gość (anonim)
Obrazek użytkownika gość
najtaniej-przez Moskwę.No i

najtaniej-przez Moskwę.No i jeszcze Doha-ale to drożej....

gość (anonim)
Obrazek użytkownika gość
Najtaniej i dobre loty są

Najtaniej i dobre loty są przez Moskwę-no i chyba najkrótsze...Z Wa-wy do Moskwy-a potem Hanoi,Ho Chi-Min...

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.