3 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
gość (anonim)
Obrazek użytkownika gość
[SPRZEDAM] podwójny bilet do Grecji w 2 strony - MAJ 2015

Witam. Mam do sprzedania PODWÓJNY BILET LOTNICZY do GRECJI i z powrotem w maju 2015 - można z nim zorganizować super majówkę. Bilet sprzedaję na zasadzie licytacji, od 1zł, dla niecierpliwych cena KUP TERAZ 400zł - jest to dużo mniej niż za niego dałem ale niestety z przyczyn niezależnych ode mnie nie możemy z żoną się wybrać. Może inna para skorzysta, szkoda by było bilety zmarnować. Link do aukcji wraz ze szczegółami poniżej:

http://allegro.pl/bilet-lotniczy-grecja-w-2-strony-dla-2-osob-maj-i51593...

Oto podstawowe dane:

BILETY:
- Linia EasyJet, 2 osoby dorosłe

TRASA:
- Berlin - Saloniki - Berlin

DATA:
- 02.05.2015 (odlot), 09.05.2015

(przylot)

BAGAŻ:
- 1 bezpłatny bagaż podręczny na osobę, max wymiary [50 x 40 x 20 cm]
- 1 bagaż rejestrowany max waga sztuki [20kg] (przypisany tylko do jednej osoby)

Obrazek użytkownika rolka13
Ostatnio był(a): 2 g 12 min temu
Napisz moze kto pokrywa

Napisz moze kto pokrywa koszty zmiany nazwiska - bo pewnie nie ty bo te 400zł zarobine na sprzedazy by tego nie pokryły.
Opłata za zmianę nazwiska
online 42euro (Za pasażera, za lot)* co juz daje nam 168 euro
a na dodatek
"*W przypadku zmiany nazwiska oprócz opłaty za zmianę nazwiska, podanej powyżej, należy pokryć różnicę w cenie między zarezerwowanym początkowo lotem a ceną lotu w momencie zmiany nazwiska. Nie przysługuje zwrot różnicy w cenie, jeśli cena lotu będzie niższa w momencie zmiany."

szukaj idiotów gdzie indziej.

gość (anonim)
Obrazek użytkownika gość
gorzej, że ktoś się może

gorzej, że ktoś się może połasić przed sprawdzeniem informacji o warunkach zmiany pasażerów
zwykłe nabijanie ludzi - proponuję usunąć ten wpis

Dodaj komentarz