Komunikat o błędzie

  • User warning: The following module is missing from the file system: mmenu. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • User warning: The following module is missing from the file system: loter. For information about how to fix this, see the documentation page. w _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (linia 1143 z /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).
3 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Obrazek użytkownika bartek13
Offline
Ostatnio był(a): 3 lata 4 mies temu
Dołączył: sobota, Grudzień 15, 2012 - 17:51
Spice Jet odwołany lot/ zamiana

Witam,
Proszę o pomoc!!!! Odwołali mi lot z Mumbai do Varanasi, otrzymałem informację mailem, z informacją i z możliwością zmiany lotu. Tu pojawia się problem. Dziewięć dni temu napisałem maila i cisza, a samodzielnie on line nie mogę.
Wyskakuje mi :
Sorry, the requested flight is unavailable. Please select another flight.
I nie ma innej opcji.

Obrazek użytkownika joael
Offline
Ostatnio był(a): 1 tydz 2 d temu
Dołączył: niedziela, Kwiecień 15, 2012 - 15:24
Trudno, trzeba zadzwonić na

Trudno, trzeba zadzwonić na infolinię. Ja podobnie miałem w zeszłym roku z AirBaltic, w profilu też sam nie mogłem zmienić tylko przez call center linii (za darmo).

Obrazek użytkownika bartek13
Offline
Ostatnio był(a): 3 lata 4 mies temu
Dołączył: sobota, Grudzień 15, 2012 - 17:51
Niestety, ale z dodzwonieniem

Niestety, ale z dodzwonieniem się do nich nie ma możliwości! Telefony są zawsze zajęte, w mailu przesłanym od nich otrzymałem info o zmianie on line. Jednak on lin nie ma takiej możliwości. Tu pojawia się błędne koło!!!

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.