4 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Obrazek użytkownika admin_2
Offline
Ostatnio był(a): 1 mies 2 tyg temu
Dołączył: środa, luty 24, 2010 - 02:15
Ryanair na Okęciu do 30 czerwca
Treść informacji prasowej: RYANAIR PRZEDŁUŻA OBECNOŚĆ NA LOTNISKU CHOPINA W WARSZAWIE DO 30 CZERWCA Ryanair, największa ultra-tania linia lotnicza w Europie, potwierdziła dziś (5 marca), że będzie nadal obsługiwać swoje loty do /z warszawskiego lotniska Chopina do 30 czerwca 2013 r., podczas gdy końcowe prace remontowe będą kontynuowane na lotnisku Warszawa Modlin. Wszystkie loty Ryanair zaplanowane do/z lotniska Warszawa Modlina będą obsługiwane do/z lotniska Chopina do 30 czerwca, aby ułatwić dostęp pasażerom podróżującym do Warszawy. Ryanair serdecznie przeprasza pasażerów (którzy zostali poinformowani przez e-mail) za wszelkie niedogodności i oczekuje na wznowienie lotów z/do lotniska w Warszawie Modlin, gdy już pas startowy zostanie naprawiony. Wszelkie dalsze aktualizacje zostaną opublikowane na stronie internetowej Ryanair.com Robin Kiely z Ryanaira powiedział: „Ze względu na prace remontowe pasa startowego na lotnisku w Warszawie Modlin, Ryanair będzie nadal operował swoje loty do/z lotniska Chopina do 30 czerwca 2013 r., dla ułatwienia dostępu do Warszawy naszym pasażerom. Lotnisko Warszawa Modlin przewiduje, że naprawa zakończy się w najbliższych miesiącach, także czekamy na powrót do Modlina gdy już pas startowy zostanie naprawiony. "
Obrazek użytkownika Derduch
Offline
Ostatnio był(a): 5 lat 10 mies temu
Dołączył: niedziela, Lipiec 3, 2011 - 19:55
Tak swoją drogą: Ile tam jest

Tak swoją drogą: Ile tam jest do wymiany tego betonu? Troszkę sprzetu i ludzi w max tydzień(to już duży zapas czasu!!) skute stare. Zamawiam np. w BostaBeton materiał o specyfikacji takiej jak na MUC albo FRA, czekam na brak nocnych przymrozków i lejemy dzień i noc, dokładnie jak przy budowie wieżowców. Całość w max 3-4 tygodnie jest nowa. Od wykonawcy i dostawy wymagam polis ubezpieczeniowych OC i od błedu w sztuce(BostaBeton to ma, wozili beton na budowę Okęcia). I w czym problem?

gość (anonim)
Obrazek użytkownika gość
No i przy okazji Ryanair

No i przy okazji Ryanair podnosi ceny biletów. Z Warszawy na Kretę na przełomie lipca i sierpnia jeszcze niedawno można było kupić bilet w obie strony za 625 zł, dziś już kosztuje 715 (bez bagażu!).
I to są tanie linie? Kpina jakaś i tyle.

Obrazek użytkownika Derduch
Offline
Ostatnio był(a): 5 lat 10 mies temu
Dołączył: niedziela, Lipiec 3, 2011 - 19:55
Taki przykład jak się w

Taki przykład jak się w Chinach buduje drogi, pod zdjęciami są daty...
http://www.skyscrapercity.com/showpost.php?p=39501808&postcount=1378

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.