Komunikat o błędzie

  • User warning: The following module is missing from the file system: mmenu. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • User warning: The following module is missing from the file system: loter. For information about how to fix this, see the documentation page. w _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (linia 1143 z /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).
4 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Obrazek użytkownika retro1199
Offline
Ostatnio był(a): 2 d 42 min temu
Dołączył: wtorek, Marzec 25, 2014 - 08:10
Przesiada w Norwegian

Witam,
mam pytanie odnośnie przesiadek w Norwegianie: czy w przypadku opóźnienia wcześniejszego samolotu (50min przesiadki w Bergen) i nie wyrobienia się na następny, będę mógł liczyć na bezpłatne przebookowanie lotu na następną godzinę/dzień, czy działają jak Ryanair i tracę ten odcinek? Chodzi mi o zakup biletu w ramach jednej rezerwacji.
Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam

Obrazek użytkownika dg77
Offline
Ostatnio był(a): 2 lata 2 tyg temu
Dołączył: piątek, Styczeń 18, 2013 - 13:02
Oczywiście TAK jak pisze

Oczywiście TAK jak pisze Showtek, bo norwegian to specyficzna linia lcc i skoro kupujesz na stronie norwegian i sprzedadzą ci taki składak w ramach jednego biletu to rezerwację masz jak w liniach tradycyjnych czyli z odpowiedzialności przewoźnika (tyle, że chyba nie są w żadnym aliansie i nie wiem czy oni tak codziennie latają na danych kierunkach, choć to ich problem)

Obrazek użytkownika Showtek
Offline
Ostatnio był(a): 6 mies 3 tyg temu
Dołączył: poniedziałek, Listopad 11, 2013 - 15:53
Jeżeli pierwszy samolot się

Jeżeli pierwszy samolot się spóźni i przez to nie zdążysz na drugi lot a całość zarezerwowana jest na jednym bilecie w takim przypadku Norwegian MUSI zapewnić Ci miejsce w następnym wolnym samolocie w danym kierunku bez żadnych dodatkowych opłat z Twojej strony.

Obrazek użytkownika retro1199
Offline
Ostatnio był(a): 2 d 42 min temu
Dołączył: wtorek, Marzec 25, 2014 - 08:10
Chodzi akurat o trasę

Chodzi akurat o trasę Bergen-Oslo. Dziękuję bardzo za pomoc. Pozdrawiam :)

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.