10 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Obrazek użytkownika SkyFire
Ostatnio był(a): 4 lata 1 mies temu
Poszukiwane: Sri Lanka, Malezja, Brazylia, Tajlandia, Indie do 1500 za lot
Witam, Trochę późno się obudziłem. Pomimo doswiadczenia mam problem żeby znaleźć loty do powyższych regionów w granicach 1500-1700 na październik ewentualnie początek listopada (tak urlop mi przypada). Jest szansa ?:) jestem wdzięczny za okazałą pomoc :) Nie pogardze karaibami, ale nie porto ryko bo jestem bez wizy
Obrazek użytkownika jacek.one
Ostatnio był(a): 3 lata 1 tydz temu
Siema , Sri Lanka z

Siema ,

Sri Lanka z Mediolanu
30.10 - 14.11 kayak.es ----> travelgenio lub travel2be płatność maestro 287 euro/pozostałymi kredytówkami i debetowymi 314 Euro/lub sprawdzony budgetair.es - 318 euro przelot Saudi Arabian Airlines
Dolot z Berlina Easy Jetem
29.10 ( niestety nocka na lotnisku ) powrót 15.11 na patencie krakowskim przy 2 osobach 131 zł.
Nie napisałeś skąd chcesz lecieć ani kiedy.
Polskim busem z Wrocławia za 15 zł na SXF z Poznania za 20 zł.Powrotu jeszcze nie ma w systemie

W sumie za przeloty wychodzi przy płatności maestro 1342zł lub w pozostałych przypadkach 1456zł.
Poniżej budżetu.
Powodzenia

gość (anonim)
Obrazek użytkownika gość
Hej. Dzięki Jacku :) jestem z

Hej. Dzięki Jacku :) jestem z Kato, więc mam możliwość lotów z Kato, Wrocławia, Krk, Wiednia, Berlina i Pragi. Mogę dolecieć do barcy, Mediolanu i Skandynawii. To co napisałeś jest świetne, tylko przeciąga mój urlop o pare dni. Jal mi cos zasugerujesz będę zobowiązany :)

Musisz pokombinować z dolotem

Musisz pokombinować z dolotem do mediolanu
Z tego co widzę możesz lecieć 23.10 a wrócić 2,5 lub 7.11 w cenie o której pisałem,
ciut drożej 20.10 - 2.11
Na szybko nie widzę żadnego sensownego dolotu w tych datach .
Powrót 3.11 do SxF masz za 63 zł.easy jetem ( 10 h na lotnisku).

Dzięki Póki co sprawdziłem

Dzięki

Póki co sprawdziłem loty Mil-Colombo i wszystko się zgadza, dziś muszę dograć powroty i to klepie :)A wiesz jak wygląda sytacja na lotniskach w Arabii? Wiza? Specjalne dokumenty?

Z tego co się orientuję nie

Z tego co się orientuję nie potrzebujesz niczego po za biletem.
Nie bedzies wychodzil z lotniska.
A co do wizy to prawdopodobnie więcej osób trafiło szóstkę w totka niż do Arabii Saudyjskiej.
powodzenia!

gość (anonim)
Obrazek użytkownika gość
Do Arabii nie ma czegoś

Do Arabii nie ma czegoś takiego jak wizy turystyczne (są dla pielgrzymów... udających się do Mekki i Medyny). Najłatwiej wjechać na wizie pracowniczej...a na to potrzebne jest zaproszenie firmy saudyjskiej. Kraj ciekawy...nawet bardzo... i dziwny :) Spędziłem tam z przerwami około 2 lat. ;) alahalala.blog.pl ...gdyby co :)

Dzięki Panowie za fachowe

Dzięki Panowie za fachowe doradztwo

gość (anonim)
Obrazek użytkownika gość
Szanowni! A czy moge liczyć

Szanowni!

A czy moge liczyć na Waszą p[omoc w tym temacie ale tremin marzec 2016, okres 10-14 dni, do 1600 pln/osoba.

Poszukiwane: Sri Lanka, Brazylia, Karaiby do 1500 za lot

Z góry dziekuję

gość (anonim)
Obrazek użytkownika gość
Na Sri lanke nie bedziesz

Na Sri lanke nie bedziesz miał żadnego problemu znaleźć coś do 2 tyś złotych w dwie strony, tak jak kolega wyżej już napisał najlepiej wejdź na kayak.es i pokombinuj z terminami lotów które Cię interesują ;)

-------
http://www.Lataj-Za-Darmo.pl

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.