6 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
gość (anonim)
Obrazek użytkownika gość
pomocy

jak najtaniej dolecieć z Kristiansundu do Gdańska 24 10 2014 pomocy

Obrazek użytkownika dg77
Offline
Ostatnio był(a): 1 rok 6 mies temu
Dołączył: piątek, Styczeń 18, 2013 - 13:02
za azair: Wylot So 2014-10-25

za azair:
Wylot So 2014-10-25 07:20 Kristiansu KSU 12:55 Gdańsk GDN 30:35 h / 1 przesiadka 748 zł

Historia cena lotu So 07:20 Kristiansu KSU 08:15 Oslo OSL… Widerøe Live price! 478 zł Kup bilet

29:15 h Historia cena lotu Nd 11:30 Oslo OSL… 12:55 Gdańsk GDN norwegian Live price! 270 zł Kup bilet
Hotele: w mieście Hotele: blisko lotniska

Całkowita cena: 748 zł
-
-
-
Wylot Cz 2014-10-23 06:35 Kristiansu KSU 12:55 Gdańsk GDN 6:20 h / 1 przesiadka 832 zł

Historia cena lotu Cz 06:35 Kristiansu KSU 07:30 Oslo OSL… Widerøe Live price! 427 zł Kup bilet

4:00 h Historia cena lotu Cz 11:30 Oslo OSL… 12:55 Gdańsk GDN norwegian Live price! 405 zł
-
-
-

gość (anonim)
Obrazek użytkownika gość
fajnie, ale kopiując wyniki z

fajnie, ale kopiując wyniki z azair mógłbyś się trochę wysilić i edytować posty. czyż nie lepiej by to wyglądało:

Wylot So 2014-10-25
07:20 Kristiansu KSU 12:55 Gdańsk GDN 30:35 h / 1 przesiadka 748 zł
So 07:20 Kristiansu KSU 08:15 Oslo OSL… Widerøe 478 zł
przesiadka 29:15 h
Nd 11:30 Oslo OSL… 12:55 Gdańsk GDN norwegian 270 zł

Wylot Cz 2014-10-23
06:35 Kristiansu KSU 12:55 Gdańsk GDN 6:20 h / 1 przesiadka 832 zł
Cz 06:35 Kristiansu KSU 07:30 Oslo OSL… Widerøe 427 zł
Cz 11:30 Oslo OSL… 12:55 Gdańsk GDN norwegian 405 zł

gość (anonim)
Obrazek użytkownika gość
Dzięki Bardzo za pomoc

Dzięki Bardzo za pomoc

gość (anonim)
Obrazek użytkownika gość
Dzięki za pomoc

Dzięki za pomoc

Obrazek użytkownika dg77
Offline
Ostatnio był(a): 1 rok 6 mies temu
Dołączył: piątek, Styczeń 18, 2013 - 13:02
Idealnie masz loty SAS, tylko

Idealnie masz loty SAS, tylko ta cena:
ODLOTY - 24 października 2014
SAS
SK2304

09:20 KSU Kristiansund Kvrnberget Wylot 0 h 55 min
10:15 OSL Oslo-Gardermoen Cel podróży
Połączenie na lotnisku Połączenie 0 h 45 min
SAS
SK4789

11:00 OSL Oslo-Gardermoen Wylot 1 h 30 min
12:30 GDN Gdańsk

1 794,00 zł Cena sprawdzona teraz
Ekonomiczna
1 osoba dorosła

Dodaj komentarz