4 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
gość (anonim)
Obrazek użytkownika gość
Madras 11 godzin do zagospodarowania
Witam mam pytanie czy jest sens wychodzić z lotniska i przede wszystkim czy jest gdzie podczas przerwy w locie 11 godzin .Czy jest na tym lotnisku jakaś bezcłówka ( taka gdzie kupię np papierosy i alkohol w dobrej cenie - oczywiście jakieś ludzkie :-) ) Mam też pytanie o Goa tzn może ktoś podpowie jak dojechać z lotniska do AGONDY - czy to duży problem i czy warto płacić extra za transfer z góry dziękuję
gość (anonim)
Obrazek użytkownika gość
Dojazd do Agondy to najlepiej

Dojazd do Agondy to najlepiej taxi spod lotniska. Mają z góry ustalony cennik, który wisi. Może na necie gdzieś znajdziesz dokładne stawki.
Tak dla porównania jak jechałem na plażę Colva - jakieś 25-30km i cena 500 rupii, rok temu to było 25 PLN.
Agonda podejrzewam, że wyjdzie może ok. 1000-1200 rupii.

Są niby autobusy trzeba się bawić w przesiadki i to dość powolne. Ja z Colva pojechałem na Palolem, w sumie blisko była Agonda przy trasie. Ale to wymagało przesiadek w Margao. Spoko opcja na jazdę w trakcie pobytu ale jeśli chodzi o 1. dzień to taksa najlepsza ...

gość (anonim)
Obrazek użytkownika gość
dzięki za info - podpowiedz

dzięki za info - podpowiedz jeszcze proszę co zabrać ze sobą lepiej dolary czy euro a może trzeba szukać w Polsce rupii :-)

gość (anonim)
Obrazek użytkownika gość
i może ktoś jeszcze podpowie

i może ktoś jeszcze podpowie czy jak lecimy Lufą i Jetem ( obsługuje Jet ) to czy podczas tej 11 godzinnej przesiadki w Madrasie przysługuje nam jakiś posiłek itp. itd. :-)
dzięki i pozdrawiam

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.